17.12.2020 | Sezona 20/21

Mladší přípravka – zhodnocení podzim 2020

Po letních prázdninách nám začala nová sezóna 2020/2021 ve spolupráci s TJ SLOVAN Bzenec. Obě přípravky v mistrovské sezóně 2020/21 díky spojení byly schopné postavit dva týmy a zapojit se do dvou mistrovských soutěží. Starší děti v obou kategoriích hrály náročnější Okresní přebor, ostatní děti si zahrály Okresní soutěž.
Trenérsky vedli tuto kategorii společně Jaroslav Lunga, Petr Mezihorák a Martin Londin.

Tréninky probíhaly dvakrát týdně, v pondělí a ve čtvrtek, střídavě jeden týden ve Vracově a další týden ve Bzenci a také nám začaly soutěžní mistrovské zápasy, které se většinou odehrály o víkendech v sobotu a v neděli. Mimo klasické tréninky pokračoval ve Vracově také Coerver trénink, kde musíme kluky pochválit za snahu a trpělivost

Mladší přípravka – Okresní Přebor

Po prvních dvou zápasech nás oslabila nemoc u některých hráčů, tak jsme museli sáhnout i do mladších ročníků, abychom mohli zápasy odehrát. Oba šikovní kluci r. 2014, Eliášek Lukeš i Maty Homola, se do týmu zapojili skvěle a byli plnohodnotnými členy týmu. Kluky bych chtěl moc pochválit za výkony, snahu a úžasnou hru, kterou na hřišti předváděli. Dobré herní výkony se odrazily i na výsledcích. Z osmi odehraných zápasů prohráli pouze jediný.

Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům za účast na trénincích a zápasech.

Tabulka střelců v okresním přeboru po podzimní části:

  1. Kryštof Šafář                                       48 gólů
  2. Matyáš Šafář                                       26 gólů
  3. Michal Drozdy                                    25 gólů
  4. Jaroslav Lunga                                    13 gólů
  5. Matthias Schneider, Eliáš Lukeš     11 gólů
  6. Lukáš Tomek                                         5 gólů
  7. Marek Pres, Matěj Homola                3 góly
  8. Martin Mitrič                                         1 gól

Trenér ml. přípravky Jaroslav Lunga

Mladší přípravka – Okresní soutěž

V této soutěži nám šlo především o to, aby si dostatečně zahrály všechny děti, které chodí poctivě trénovat. Nastupovaly zde mladší děti, z nichž většina s fotbalem teprve začíná, proto některá utkání proti starším a zkušenějším soupeřům končily dvouciferným „přídělem“, ale i my jsme dokázali střílet branky a dokonce se nám povedlo i jedno dramatické utkání vyhrát.

V osmi zápasech, které jsme na podzim odehráli, jsme dokázali vstřelit celkem 41 branek. Nejlepšími střelci jsou Eliáš Lukeš (13 gólů), Matthias Schneider (8 gólů – ale ten nám vypomohl pouze v prvním zápase!!), Štěpán Repík (7 gólů) a Ondřej Lunga (4 góly). V soutěžních utkáních dále nastupovali: Dominik Krýsa, Ondřej Flora, Matěj Homola, Tomáš Novák, Jiří Sommer, Petr Suski, Petr Vaďura, Jakub Kučera, Martin Mitrič, Adam Vajčner, Viktor Nesvatba, Tomáš Přibyl a Matei Bubulinca.

Chtěl bych všem poděkovat za snahu a bojovnost a jejich rodičům za podporu, bez které by to nešlo.

Trenér ml. přípravky Martin Londin

 

Sponzoři a partneři FC Vracov