23.5.2021 | Obecné, Sezona 20/21

Výsledky víkendových přípravných zápasů

Po více jak půl roce se ve Vracově v rámci přípravy na další sezónu odehrály první fotbalové zápasy.  Úvodní přípravu po dlouhé pauze mají za sebou fotbalisté Vracova a Radějova. Jejich sobotní duel skončil výhrou domácího výběru v poměru 4:2.
A samozřejmě přinášíme výsledky i našich mládežnických týmů.

MUŽI

FC VRACOV – Sokol Radějov         4 : 2     (2:2)
Branky: 33´ Mlček R., 38´ Vrážel F., 49´ (PK) Loprais Š., Koryčánek F. – 16´ Chmelař L., 24´ Ševeček J.

Hosté zaskočili domácí tým dvěma rychlými akcemi a přesným zakončením v 16. (Chmelař) a 24.minutě (Ševeček) vedli 0:2. Domácí Rosťa Mlček snížil ve 33.minutě tvrdou střelou z dvanácti metrů k levé tyči.  Ve 36. minutě chytil hostující gólman Filipu Vráželovi penaltu, ale o dvě minuty později jej tentýž hráč  po samostatné akci z šestnácti metrů prostřelil a srovnal na 2:2.

Ve 49.minutě šli domácí do vedení z pokutového kopu, který proměnil Šimon Loprais a v 62.minutě Filip Koryčánek tvrdou střelou z osmnácti metrů překonal brankáře hostů počtvrté. V 75.minutě hosté nastřelili ještě tyč. Domácí tým vyzkoušel několik nadějných dorostenců a své si uhrála i 42-letá legenda Jiří Kudlík.

Sestava :   Gaspar (Mezihorák)   – Josef Šebesta (Jirka Kudlík), Darek Goliáš,  Žandovský Marek, Půček Karel (Loprais Pavel )  – Filip Vrážel, Radek Knee, Rosťa Mlček, Denis Ondříšek (Ondra Zmeškal)-  Loprais Šimon, Loprais Pavel (Filip Koryčánek, Žandovský Radek)

STARŠÍ ŽÁCI

FKM MORAVA – SK Koryčany     5 : 1
Branky : Jakub Frelich 2x , Jan Loprais, David Pres, Jonáš Motáň

MLADŠÍ ŽÁCI

FKM MORAVA – SK Koryčany     9 : 4
Branky: Jonáš Paták 3x , David Prokeš 2x, Jiří Vidurek 1x , Tomáš Hrabec 1x , Tobiáš Mlýnek 1x ,Viktor Mička 1x .