16.4.2017 | Obecné, Sezona 16/17

B tým st. přípravky otočil zápas v Kyjově.

Sobota 15.4.2017 začátek 16:15 hod. (hřiště Kyjov) 14. kolo OS
Kyjov B - FKM Morava B 6 : 7 (3:2, 3:4)

Branky (přihrávky): Matyáš Mívalt 2x, Daniel Podráský 2x, Pavel Ingr 2x, Marek Čimera

Sestava FKM Morava „B“:
ročník 2006 – Petr Bábík, Lukáš Repík, Daniel Podráský, Pavel Ingr, Matyáš Mívalt
ročník 2007 – Jan Loprais, Jakub Vidurek, Marek Čimera, Michal Londin, Adam Baťka, Nicolas Drechsel

Komentář trenéra (Olda Bábík):

Hned v úvodu utkání jsme prohrávali po zbytečných chybách v obraně 2 : 0. Kluci začali více napadat hráče Kyjova a rychle jsme srovnali na 2 : 2, dlouho se pak hrálo vyrovnané utkání, až v závěru první půle jsme dostali branku na 3:2 pro domácí. Do druhého poločasu jsem promíchali sestavu a hned to bylo vidět na našem výkonu. Druhý poločas jsme byli lepším týmem, a zaslouženě jsme vyhráli i když jsme ještě spoustu šancí nedokázali proměnit. U některých našich hráčů by to chtělo větší důraz v osobních soubojích, ale na tom musíme ještě zapracovat. Jinak velká pochvala všem.