FKM Morava

_DSC27852016Vzhledem ke klesajícímu počtu dětí a mládeže se náš klub dostával čím dál častěji do problémů se zabezpečením pravidelné účastí našich dětských a mládežnických družstev v jednotlivých věkových kategorií. Proto vstoupil FC VRACOV v roce 2007 do jednání se sousedním fotbalovým oddílem TJ Sokol Vlkoš, který se vypořádával s obdobnou situací.

Po několika jednáních, na kterých se hledal způsob i forma budoucí možné spolupráce v této oblasti vzniklo v roce 2009 sdružení s názvem Fotbalový Klub Mládeže Morava, zkráceně FKM Morava.

Název FKM Morava byl zaregistrován na okresním fotbalovém svazu pro účast spojených fotbalových družstev FC Vracov a TJ  Sokol. Administraci tohoto sdružení si oba kluby mezi sebou pravidelně střídají stejně tak jak domácí utkání mužstev, která se hrají střídavě ve Vlkoši a ve Vracově.

Sponzoři a partneři FC Vracov