20.8.2018 | Sezona 18/19

Dorostenci vyhráli vysoko v Hovoranech

Neděle 19.8.2018
FK Hovorany - FKM MORAVA 0 : 11 (0:3)

STŘELCI: 12. Bílý Tomáš, 36. Půček Karel, 44. Vrážel Filip, 0. Vrážel Filip, 0. Vrážel Filip, 0. Vrážel Filip, 0. Fridrich Filip, 0. Bílý Tomáš, 0. Vrážel Filip, 0. Menšík Ladislav, 0. Bílý Tomáš
ŽLUTÉ KARTY: 25. Vachút Ondřej, 79. Kučera Martin - 38. Svoboda Matěj, 77. Bílý Tomáš

Od začátku zápasu naši hráči diktovali tempo hry a dařilo se jim šikovnými přihrávkami dostávat za obranu soupeře. Skóre otevřel ve 12. minutě po pěkné, kombinační akci Tomáš Bílý. I nadále jsme pokračovali aktivně a hezké průniky za soupeřovu obranu předváděl Láďa Menšík po pravé či Karel Půček na levé straně zálohy. Ale chyběl nám klid a někdy i trochu fotbalovosti ve finální fázi, abychom dostali míč do prostoru mezi tři tyče. Až ve 36. minutě se po rohovém kopu Pavla Lopraise prosadil hezkou hlavičkou Karel Půček. Soupeř hrozil jen občas z kolmých přihrávek na nabíhající útočníky, ale tyto pokusy naše obrana zvládala včas zachytit. Ve 44. minutě se krásnou střelou zpoza obránce v zápase poprvé prosadil Filip Vrážel a i když nám rozhodčí v samotném závěru pro ofsajdové postavení neuznal další gól, odcházeli jsme do kabin s pohodlným, tříbrankovým náskokem.

Ve druhém poločase domácí mužstvo fyzicky odpadlo, čímž se otevřelo více prostoru pro naši hru. Dokonale jsme toho využili, soupeře zatlačili na jeho polovinu a postupně jsme přidali dalších 8!! gólů.  Hattrickem se v tomto zápase blýskl Tomáš Bílý a 5 branek celkem do soupeřovi sítě nasázel Filip Vrážel. Domácí na naši bránu vystřelili za celý druhý poločas jen 2x z přímého kopu. S oběma střelami si bravurně poradil dobře chytající Jarek Šnévajs.

 

Sponzoři a partneři FC Vracov