7.11.2017 | Sezona 17/18

Poslední podzimní utkání starších žáků se nevyvedlo

Sobota 4.11.2017 v 9:00 - 9.kolo - hřiště Vracov - 1. třída starších žáků skupina C
FKM Morava - FKM Podluží 0:2 (0:1)

STŘELCI: 26. Předinský David, 56. Hrubý Jakub

Jednalo se o nově odehrané utkání místo původního z termínu 29.10., které bylo na konci prvního poločasu ukončeno z důvodu nepříznivého počasí (větrná bouře s deštěm). Pro nás bohužel za stavu kdy jsme vedli 2:0.
Dohrávané utkání, už za krásného podzimního počasí, bylo od začátku z naší strany nevydařené. Bylo od začátku až do konce vyrovnané, ale našemu týmu chyběla touha po vstřelení gólu a po vítězství. Touto touhou se však prezentoval soupeř, který až do tohoto utkání zatím v soutěži nezískal ani bod. Takže výsledkem bylo skutečně vítězství hostů, kterým se podařilo v každém poločase vstřelit po jednom gólu. Naše šance jsme nedokázali proměnit a tak jsme podzimní část krajské soutěže ukončili další porážkou a v tabulce nám patří předposlední místo. Doufejme, že v jarní části se nám již bude dařit o něco lépe, protože kluci na lepší výsledky určitě mají.