7.10.2016 | Sezona 16/17

Mladší žáci porazili tým „Babí Lom“

středa 28.9.2016 - 16:30 hod. - 3. kolo OP mladších žáků
FKM MORAVA - Sobůlky/Strážovice (Babí Lom) 10:1 (3:1)

STŘELCI: 2.Ryba Tomáš, 7.Rotrekl Samuel, 22.Daňhel Šimon, 36.Daňhel Šimon, 40.Londin Lukáš, 42.Ryba Tomáš, 51.Jandásek Jan, 53.Daňhel Šimon, 56.Mívalt Vojtěch, 57.Ryba Tomáš - 4.Konečný David

Sestava: Bábík Martin, Podkalský Dominik, Šimek Dominik, Vrážel David, Londin Lukáš, Mívalt Vojtěch, Hlaváč Štěpán, Rotrekl Samuel, Mívalt Matyáš, Daňhel Šimon, Klimek Hynek, Loprais Jan, Jandásek Jan, Ryba Tomáš (K)

I když jsme šli do vedení už ve 2.minutě, začali jsme opět vlažně a to pokračovalo během celého prvního poločasu. Přesto byl poločasový výsledek 3:1 v náš prospěch. Po přestávce to bylo úplně něco jiného, řekl bych že po fotbalové stránce asi zatím nejvydařenější poločas. Kluci začali mezi sebou spolupracovat, zvýšili pohyb a výsledkem byly nejen vstřelené góly, ale i spousta dalších pohledných kombinací, které neskončili gólem jedině díky dobrému výkonu hostujícího brankáře nebo nepřesným zakončením. Doufám, že podobnou hru budeme předvádět častěji.