Dramatické utkání mladších žáků v Rohatci

sobota 1.10.2016 - 9:30 hod. - 9. kolo OP mladších žáků
Rohatec - FKM MORAVA 0:1 (0:1)

Střelec: 15.Ryba Tomáš

Sestava: Bábík Martin, Podkalský Dominik, Šimek Dominik, Vrážel David, Mívalt Vojtěch, Hlaváč Štěpán, Rotrekl Samuel, Mívalt Matyáš, Daňhel Šimon, Klimek Hynek, Loprais Jan, Jandásek Jan, Ryba Tomáš, Zmeškal Ondřej

Trenéři: Mirek Zmeškal a Petr Šimek

Za ideálního fotbalového počasí nastoupili naši mladší žáci v sobotu 1.10.2016 na hřišti hostujícího Slavoje Rohatec k dalšímu mistrovskému utkání. První poločas se hrála vyrovnaná partie z obou stran s tím, že naše mírná převaha vyústila ve vedoucí branku, kterou vstřelil v 15. minutě rychlonohý Tomáš Ryba.
Další šance z naší strany zůstaly v prvním poločase nevyužity (Šimon Daňhel), stejně jako vstřelení dalšího gólu do sítě domácích, který nebyl uznán pro ofsajd. Ve druhé půli nás domácí šikovní kluci potrápili několika povedenými akcemi i střelami z větší vzdálenosti. Díky bojovnosti celého mužstva a prakticky bezchybnému výkonu brankáře Martina Bábíka a celé obrany jsme hubené vítězství 1:0 nakonec udrželi. Odveta na našem hřišti v jarní části soutěže bude rozhodně zajímavá. Za bojovnost a snahu si zaslouží pochvalu všichni hráči bez rozdílu a to včetně rodičů, kteří se utkání zúčastnili a vytvořili klukům obou mužstev během zápasu příjemné fotbalové prostředí. Hostitelům z Rohatce i rozhodčímu je třeba poděkovat za férový přístup k utkání, které bylo pro oba celky dobrou prověrkou jejich fotbalových dovedností. (komentář Mirek Zmeškal)