28.9.2016 | Sezona 16/17

Dorost v Lužicích nestačil na lídra tabulky

Neděle 25.9. - 6. kolo OP dorostu
TJ Baník Lužice - FKM MORAVA 6 : 1 (1:0)

STŘELCI: 6. Pavlík Ondřej, 48. Pavlík Ondřej, 64. Zálešák Radek, 74. Horňáček Martin, 81. Zálešák Radek, 90. Pavlík Ondřej - 72. Kozák Roman

V oslabené sestavě odjížděli dorostenci na utkání s aktuálním lídrem tabulky do Lužic.  Bez chybějícího stopera Dušana Formánka a s náhradním brankářem Markem Sochorem přesto chtěli zabojovat o co nejlepší výsledek.

Soupeř od začátku naše hráče zatlačil a zaslouženě se ujal již v 6. minutě vedení 1:0. Naše obrana i s brankářem měla co dělat, aby se neustávajícímu soupeřovu tlaku ubránila a naše útoky byly spíše sporadické. Do druhého poločasu jsme podle pokynů trenéra nastupovali s tím, aby jsme hlavně brzy nedostali gól a z některé brejkové příležitosti zkusili vybojovat alespoň remízu. Bohužel tento úkol jsme nezvládli a hned ve 3. minutě jsme inkasovali. A protože soupeřův tým byl složen převážně ze starších a fyzicky lépe disponovaných hráčů, tak s přibývajícím časem se jeho převaha stávala stále zřetelnější. Jejím logickým důsledkem byly další góly v naší síti.  Náš čestný úspěch zaznamenal v 72. minutě utkání Roman Kozák.

Z našeho týmu zaslouží ocenění především především Marek Sochor, který se s nečekanou rolí brankáře vyrovnal velmi dobře.

Sponzoři a partneři FC Vracov