13.12.2016 | Obecné, Sezona 16/17

Zhodnocení podzimu za tým starší přípravky

OFS Hodonín - sezóna 2016/2017 - podzimní část
"A" tým - Okresní přebor starší přípravky
"B" tým - Okresní soutěž starší přípravky

FKM MORAVA – starší přípravka

trenéři  starší přípravky: Oldřich Bábík, Jiří Šafář.

 „A“ tým starší přípravky hraje OP. Začátek sezóny se nám moc nevyvedl a hned v prvním kole jsme narazili na kvalitní celek z Hodonína, kde jsme vysoko prohráli. Zbytek zápasů kluci odehráli velmi kvalitní  fotbal i s trochou štěstí, ale to k fotbalu patří. Kluci mají na kontě dvě porážky, jednu remízu a osm výher, skóre 110:61.

Za A tým starší přípravky nastupují pravidelně tito hráči: ročník 2006: Matyáš Mívalt, Daniel Podráský, Pavel Ingr, Petr Bábík, Adam Slavík, Viktor Šafář (momentálně bohužel z vážnějších zdravotních důvodů nemůže hrát a všichni mu přejí brzké uzdravení). Brankář Lukáš Repík. Z ročníku 2007 – Jan Loprais, Michal Londin, Jakub Vidurek, Marek Čimera.

B tým starší přípravky hraje OS. Kluci mají za sebou přestup z mladší přípravky do starší. Začátek pro některé kluky je dost těžký, ale po čase si zvykli a zapojili se a udělali velmi dobrý tým s podporou ročníku 2006. Kluci odehráli deset zápasů a z toho je jedna remíza a zbytek všechno vyhráli, skóre 160:44.

Za B tým starší přípravky nastupují pravidelně tito hráči: Michal Londin, Marek Čimera, Jakub Vidurek, Nicolas Drechsel, Adam Baťka, Nikolas Popelka. Brankář Jan Loprais, z ročníku 2006 Martin Miklenda a doplnění dalšími hráči. Pochválit musím všechny kluky, protože se snažili a bojovali a tak jim patří velké dík.

Velká pochvala patří i rodičům, bez kterých by to nešlo a kteří kluky velmi podporují a hlavně férově fandí.

Oldřich Bábík

Sponzoři a partneři FC Vracov