13.12.2016 | Obecné, Sezona 16/17

Zhodnocení podzimu za tým mladší přípravky

OFS Hodonín - sezóna 2016/2017 - podzimní část
"A" tým - Okresní přebor mladší přípravky
"B" tým - Okresní soutěž mladší přípravky

FKM MORAVA – mladší přípravka

trenéři mladší přípravky: Martin Londin, František Juřík, Ladislav Semmler, Miroslav Mívalt, Stanislav Lunga

„A“ tým mladší přípravky hraje okresní přebor a začátek soutěže nám moc nevyšel. Hlavně domácí zápasy – nejdříve jsme prohráli s nejtěžším soupeřem – FK Hodonín, poté s dalším těžkým soupeřem MiRaVa a ve třetím domácím zápase po divoké přestřelce i těsně s Hroznovou Lhotou. Chuť jsme si spravili ve všech venkovních zápasech, kde jsme dokázali zvítězit. Když jsme přidali i domácí výhry v závěru podzimu skončili jsme nakonec s bilancí 6 výher, 3 prohry a skóre 99:47.
Za „A“ tým nastupují pravidelně tito hráči:
ročník 2007: Aneta Daňhelová, Agáta Novotná
ročník 2008: Štěpán Gasnárek, Tomáš Fridrich, Kryštof Semmler, Tadeáš Kudlík, Adam Juřík, Daniel Mizerík, Tomáš Vrážel, Jakub Loprais, Jonáš Žalčík,
do sestavy se plnohodnotně zapojují i mladší hráči:
ročník 2009: Matěj Šeda, Viktor Lunga, Filip Fridrich
V bráně se nejčastěji objevuje Aneta Daňhelová, která má s chytáním také nejvíce zkušeností a je naší velkou oporou, ale do brány se nebojí postavit ani Adam Juřík, Jakub Loprais nebo Jonáš Žalčík a chytali taky výborně.

„B“ tým mladší přípravky hraje okresní soutěž, chtěli jsme, aby si zahrály i všechny mladší děti, které by v okresním přeboru proti vyspělým a šikovným a ještě starším hráčům neměly moc šanci. Dařilo se nám přizpůsobit sestavu přiměřeně výkonnosti soupeře, takže skoro všechny zápasy byly herně vyrovnané. Proti nejlepším týmům jsme vzali na výpomoc i 2-3 hráče z „A“ týmu a naopak proti slabším týmům jsme vzali i nejmladší děti. Nakonec jsme podzim zakončili se šesti výhrami, jednou remízou a třemi prohrami, skóre 80:52.
Za „B“ tým nastupují pravidelně tito hráči:
ročník 2007: Agáta Novotná
ročník 2009: Matěj Šeda, Filip Fridrich, Viktor Lunga, Antonín Vašíček, Dominik Blahůš, Ondřej Kudláč, Viktor Mička, Alexandr Chytil
ročník 2010: Jonáš Mívalt, Jáchym Baťka, Martin Lunga, Jindřich Dohnal, Lucas Danylciv
Ani u „B“ týmu nemáme stálého gólmana a děti se na tomto postu střídají. Zkusili si to Matěj Šeda, Filip Fridrich, Ondřej Kudláč a Jáchym Baťka a šlo jim to všem výborně, ale určitě to nejlépe šlo Jonáškovi Mívaltovi. Doufám, že na jaře si to zkusí i další kluci.
Na všech dětech bylo v průběhu sezóny vidět, jak jdou výkonnostně nahoru, v každém zápase se všichni snažili a makali naplno a hlavně bylo super, jak si zápasy užívali a hrou se bavili. Takže všem velikánská pochvala a jen tak dále.

Martin Londin

Sponzoři a partneři FC Vracov