1.5.2019 | Obecné, Sezona 18/19

Zápas se Svatobořicemi „B“ byl jednoznačnou záležitostí

Sobota 27.4.2019 v 16:00
FC VRACOV - Spartak Svatobořice "B" 13 : 0 (4:0)

STŘELCI: 29. Kadleček Stanislav, 37. Říha Lukáš, 38. Mlček Rostislav, 43. Vrážel Filip, 46. Říha Lukáš, 48. Hřib Daniel, 51. Říha Lukáš, 54. Říha Lukáš, 67. Říha Vít, 73. Knee Radek, 75. Svoboda Matěj, 84. Říha Vít, 86. Svoboda Matěj

Hosté ze Svatobořic přijeli pouze v jedenácti hráčích a s několika dorostenci. Přesto drželi skoro do třicáté minuty čisté konto. Po půlhodině se konečně po řade předchozích šancí trefil střídající Staňa Kadlček a pak v závěru poločasu přidali branky ještě Lukáš Říha, Rosťa Mlček a Filip Vrážel. Do kabin jsme tedy odcházeli s pohodlným vedení o čtyři branky. Přesto se dá říct, že nám dlouho trvalo přečíslit obranu soupeře a hrát víc po zemi a v klidu.

Po změně stran hosté postupně odpadli a góly začaly přibývat jako na běžícím pásu. Během deseti minut Spartak dostal další čtyři branky a skóre poskočilo na 8:0. Po jedné brance, přidal Daniel Hřib a Radek Knee, Lukáš Říha si se 4 brankami vylepšil své postavení v tabulce střelců III.A třídy a ke konečnému výsledku 13:0 přispěli dvěma trefami také Vít Říha a Matěj Svoboda.

V tabulce jsme na třetím místě o tři body za Násedlovicemi a o šest bodů nám utíká Hodonín B, vedoucí tým III.A Třídy. Teď záleží abychom přivezli solidní výsledek v pátek z Hodonína kde hrajeme v 19h na umělce. Myslím si, že máme možnost uspět, pokud dodržíme taktické věci a discilpínu na každém postu a budeme hrát jako tým.

Radek Zajac

Sponzoři a partneři FC Vracov