29.3.2017 | Obecné, Sezona 16/17

Starší přípravka vybojovala druhé místo ve finále OHL!

Neděle 26. 3. 2017 - Sportovní hala TEZA Hodonín - (pořadatel OFS Hodonín)
Finálový turnaj starší přípravky

Sestava FKM Morava:
ročník 2006 - Lukáš Repík, Matyáš Mívalt, Petr Bábík, Daniel Podráský, Pavel Ingr, Viktor Šafář
ročník 2007 - Jan Loprais, Michal Londin, Jakub Vidurek, Marek Čimera

Naše výsledky:
FKM Morava A – FK Mutěnice               2 : 1
Branky: Daniel Podráský, Michal Londin

FKM Morava A -FK Hodonín B              2 : 0

Branky: Daniel Podráský, Michal Londin

FKM Morava A – Mil. /Rat.                      1 : 1
Branka: Matyáš Mívalt

FKM Morava A – FK Hodonín A             0 : 4

FKM Morava A –  TJ Agro Vnorovy       3 : 1
Branky: Dany Podráský 3x

Komentář:
První zápas nás čekal celek Mutěnic. Hosté se hned v úvodu utkání ujali vedení, ale naše hra se zlepšovala a dvěma rychlými góly jsme rozhodli zápas. Druhý zápas nás čekal soupeř z Hodonína r. 2007. Naši kluci hráli velmi dobře, bylo vidět velké nasazení, rychlý přístup k hráčům, ale hlavně, co jsme si řekli před zápasem, tak to bylo i vidět na hřišti. Super zápas. Další zápas nás čekal celek Mil/Rat. Hosté se ujali vedení, ale hned po rozehrání ujel Maty, a rychlou střelou k tyči jsme vyrovnali. Zbytek zápasu se šance střídaly na obou stranách. Brankáři předváděli výborné zákroky, tak remíza pro oba týmy  byla zasloužená. Proti Hodonínu r. 2006 kluci mysleli na lepší výsledek, ale dokázali držet krok jen do 8 minuty. Pak se naše hra úplně rozpadla, hrál  jenom jeden tým. Vůbec nevím co se stalo, přitom kdyby jsme do 8 minuty vedli 2:0 , tak by se asi nikdo nedivil. „Ale takový je fotbal“.   Jako poslední nás čekal celek Vnorovy. Jedině výhra kluky mohla posunout na druhé místo celkového pořadí. Výborně odehrál zápas Dany, který nedal dopustit, aby jsme odjeli jen na 3. místě. Třemi góly rozhodl o výhře našeho týmu, a tak se kluci mohli radovat ze druhého místa. Určitě to klukům ještě nedochází jakého úspěchu dosáhli, že jsou na druhém místě v celé OHL! Nejlepším hráčem našeho týmu byl Dany Podráský.

Olda Bábík

Sponzoři a partneři FC Vracov