11.6.2017 | Obecné, Sezona 16/17

Starší přípravka veze důležité body z Dambořic a upevnila si první místo OS

Neděle 4.6.2017 začátek 11:15 hod. hřiště Dambořice 22. kolo OS starší přípravky
Dambořice - FKM Morava B 6 : 7 (pol. 3:3)

Branky: Daniel Podráský 5, Petr Bábík, Lukáš Repík
Trenéři: Olda Bábík, Jirka Šafář

Sestava FKM Morava „B“:
ročník 2006: Petr Bábík, Adam Slavík, Daniel Podráský, Lukáš Repík
ročník 2007: Marek Čimera, Nikolas Drechsel, Adam Baťka, Miško Londin, Jakub Vidurek, Jan Loprais
ročník 2008: Tomáš Vrážel

Komentář (Olda Bábík):
V neděli nás čekal soupeř z Dambořic, který na jaře ještě neokusil hořkost porážky. Hned v úvodu utkání byly proti nám nařízené dvě penalty „hodně přísné“ a za několik minut soupeř přidal třetí gól. Kluci se pak naštěstí hodně zvedli a do poločasu dokázali srovnat hru i skóre. Druhý poločas byl zase vyrovnaný, skóre se střídalo jako na houpačce. Závěr zápasu patřil nám, soupeři evidentně odcházely síly a jen byla otázka, kolik šancí dokážeme proměnit. Musím uznat, že jsme byli lepším týmem a tak jsme si výhru zasloužili více než soupeř. Celý tým to odmakal a zaslouží si velkou pochvalu. V brance výborně chytal Honzík Loprais.