11.6.2017 | Obecné, Sezona 16/17

Starší přípravka B vyhrála OS sk. A

Neděle 11.6.2017 začátek 10:30 hod. hřiště Vracov poslední 12. kolo OS starší přípravky
FKM Morava B - Ždánice 6 : 6 (pol. 4:5)

Branky: Matyáš Mívalt 4, Adam Slavík, Daniel Podráský
Trenéři: Olda Bábík, Jirka Šafář

Sestava FKM Morava „B“:
ročník 2006: Lukáš Repík, Pavel Ingr, Daniel Podráský, Adam Slavík, Matyáš Mívalt, Petr Bábík, Viktor Šafář, Martin Miklenda
ročník 2007: Jan Loprais, Jakub Vidurek, Miško Londin, Marek Čimera,Adam Baťka, Nikolas Drechsel

Komentář (Olda Bábík):
Po sobotních turnajích nás čekal poslední zápas OS  s celkem, který by se v případě výhry dostal na první příčku. Hned v úvodu jsme se dostali do vedení, ale soupeř  vzápětí odpověděl po naších chybách, které svým důrazem dokázal proměnit. Do druhého poločasu jsme museli všem trochu domluvit, protože jestli by chtěli i dál hrát jako doposud, nemusí to stačit. Celý druhý poločas se pak kluci snažili, hráli jsme vetšinou na soupeřově polovině, ale jejich brankář byl hodně šikovný a nedovolil našim klukům zvýšit náskok, tak remíza byla  zasloužená na obě strany.