18.4.2017 | Obecné, Sezona 16/17

Soupeř z Vnorov naše muže nešetřil

Sobota 15.4.2017 v 16:00 - 17. kolo Okresního přeboru mužů
FC VRACOV - SK Agro Vnorovy 2 : 8 (0:5)

STŘELCI: 47. Loprais Šimon, 64. Loprais Šimon - 9. Kočiš Michal, 14. Ježek Martin, 20. Kočiš Michal, 34. Ježek Martin, 37. Motyčka Jiří, 60. Motyčka Jiří, 65. Zachar Dominik, 69. Žák Filip
ŽLUTÉ KARTY: 17. Pavel Polášek, 71. Martin Chytka - 44. Michal Kočiš

Fotbalisté Vracova schytali v okresním přeboru třetí výprask v řadě a po dalším osmigólovém přídělu se krčí na posledním místě tabulky. Domácí tým v sedmnáctém kole vyprášily Vnorovy, které deklasovaly slabého protivníka 8:2. Dvakrát v sobotu skórovali Michal Kočiš, Martin Ježek a Jiří Motyčka, po jedné trefě přidali Dominik Zachar a střídající Filip Žák. Debakl domácího týmu dvěma góly zmírnil Šimon Loprais.

Vnorovy prokazovaly ve Vracově roli favorita od úvodních minut. Hosté od začátku byli pohyblivější i fotbalovější, svoji převahu v první půli vyjádřili pěti brankami. Jako první skóroval v 9. minutě Kočiš, druhý gól přidal Ježek. Oba hráči se následně prosadili ještě jednou a bylo to 0:4.

Parádní poločas završil Motyčka. Tentýž hráč v 60. minutě upravil na 6:1. Krátce po změně stran se totiž prosadil domácí mladík Šimon Loprais. Devatenáctiletý forvard překonal hostujícího gólmana Rybku ještě jednou, ale to bylo ze strany Vracova vše. Vnorovy měly dál navrch a na trávníku jednoznačně kralovaly.

Na 7:2 zvyšoval Zachar, výhru hostů pečetil Žák, který v sestavě Ahra nahradil hrajícího asistenta Janouška. Závěrečných dvacet minut se dohrálo pouze z povinnosti. „Byl to jednoznačný zápas. Od začátku jsme měli jasně navrch. Důležité bylo, že jsme proměnili šance a dali góly. Za rozhodnutého stavu se nám hrálo dobře. Vracov se snažil, ale na nás prostě neměl,“ uvedl vnorovský obránce Radim Vyskočil.
Zdroj: http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/bila-se-proti-moravanum-blyskl-ctyrmi-goly-vnorovy-deklasovaly-vracov-20170418.html

Sponzoři a partneři FC Vracov