22.8.2016 | Obecné, Sezona 16/17

První zápas dorostu

FC Moravský Písek - FKM Morava 5 : 3 (5:0)

STŘELCI: 14. Šlajs Robin, 15. Píštěk Jan, 20. Janás Josef, 22. Bezděk Ondřej, 36. Kužela Petr -58. Kozák Roman, 59. Hofírek Tomáš, 70. Hofírek Tomáš

V prvním zápase sezóny jsme doplatili především na nerozehranost a vlastní chyby v obraně, ze kterých soupeř už v prvním poločase lehce vytěžil vedení 5:0. Rozdíl mezi mužstvy byl zpočátku především v rozehrávce, ve schopnosti podržet balón a úspěšně rozehrát nějakou akci směrem k soupeřově brance. Naši chlapci  velmi často ztráceli míč, čehož soupeř využíval k rychlým brejkům.

Do druhé poloviny jsme nastoupili aktivněji, začali jsme soupeře více napadat a to se brzy projevilo i na výsledku. Během 10 minut jsme dokázali 3x skórovat a díky i dalším, bohužel neproměněným, šancím jsme  zápas zdramatizovali. Na otočení výsledku jsme však už neměli dost sil.