12.9.2016 | Obecné, Sezona 16/17

První výhra dorostu v okresním přeboru

SK Kostelec z.s. - FKM Morava 2 : 3 (1:1)

STŘELCI: 2. Janík Marek, 83. Matula Jakub - 15. Půček Karel, 49. Loprais Pavel, 77. Kozák Roman

SESTAVA: David Klajba (B), Marek Sochor, Tomáš Sluka, Jiří Vašíček, Tomáš Bílý, Kamil Chytil, Karel Půček, Tomáš Hofírek, Roman Kozák, Pavel Loprais, František Novotný, Petr Vašíček, Formánek Dušan

Do utkání jsme vstoupili nekoncentrovaně a soupeř se rychlým brejkem ve druhé minutě ujal vedení 1:0. Naštěstí to ale naše chlapce nerozhodilo a postupně si kombinační hrou začali vytvářet územní převahu. Výsledkem této snahy byla tvrdá střela Karla Půčka, která se od břevna odrazila na bránícího hráče a od něj míč putoval do sítě soupeře. Přestože i nadále jsme si udržovali mírnou územní převahu poločas skončil 1:1.

Vstup do druhého poločasu nám vyšel podstatně lépe a ve 49. minutě po závaru před brankou soupeře se nejlépe zorientoval Pavel Loprais, který nás poslal do vedení 2:1. I nadále nás zdobila bojovnost a soupeře jsme zlobili rychlými průniky po křídlech. Třetí gól přidal po chybné rozehrávce soupeře individuální akcí v 77. minutě Roman Kozák. Po chybě naší obrany soupeř v 83. minutě snížil na 2:3 a zápas sliboval dramatickou koncovku. Naštěstí jsme ale soupeře aktivní hrou do závěrečného tlaku nepustili a tento těsný výsledek uhájili.

Sponzoři a partneři FC Vracov