6.8.2019 | Obecné, Sezona 19/20

Přípravné utkání se sousedním Vlkošem

Sobota 3.8. 16:30 - přípravné utkání
FC Vracov : Sokol Vlkoš 0:3

Na sousedním Vlkoši bylo znát, že kvalitně posílil. V prvním poločase jsme si sice vytvořili pár slibných akcí, kde jsme dvakrát mohli skórovat, ale nabídnuté situace jsme nevyužili. Vlkoš nás přehrával a byla znát jeho převaha hlavně ve středu pole!

Naši borci měli míč pod kontrolou většinou  jen vzadu v obraně, kde jsme ale nebyli nebezpeční a dlouhé míče dopředu neměly úspěch. Soupeř měl náš styl přečtený a veškerou naši snahu měl pod kontrolou. Rozhodně měl také větší chuť zvítězit a vlastně nám nic moc nedovolil. Vytvářel si postupně tlak, často nás nutil faulovat a z toho pramenilo i více nebezpečných standartních situací. My jsme se opět nechali strhnout hrou soupeře a zbytečně diskutovali jak s rozhodčím, tak i s protihráči, kteří toho využívali. Naše mužstvo na mě působilo unaveně a nejevilo známky nějakého odporu a chutí zvrátit jakýkoliv nepříznivý výsledek. Poločasový výsledek 0:1 dával ještě naději na zvrat, ke kterému už ale nedošlo.

Příčiny prohry s Vlkošem vidím hlavně v druhém poločase, kdy jsme vstoupili do hry bez chuti, a kdy často vidíme chyby jen jeden na druhém. Místo abychom se podporovali, utápíme se v hádkách se soupeřem, rozhodčím i mezi sebou. Mladí neví co mají dělat, lítají od ničeho k ničemu a staří borci diskutují a hádají se.

Příprava bolí, to je stará známá pravda. Já si jen říkám proč ale se to nezlepšuje a je to horší a horší. Dost hráčů je bohužel zraněných a mančaft stále nešlape jak by mohl, i když tréninky jsou převážně v deseti a  více lidech. Chce to určitě víc disciplíny. V základu zálohy nemáme v žádném zatím odehraném utkání stabilní hráče, začleňujeme a střídáme čtyři dorostence! Ti měli mimochodem v nohách předzápas a tento týden už odehráli tři utkání !! To jsou věci na zamyšlení nejen pro výbor. Zase nedohráli tři hráči, a tak nevím s jakým počtem hráčů pojedeme do Dubňan.

Před začátkem sezóny to nejsou pěkné vyhlídky. Vlkoš zaslouženě zvítězil a nám nezůstává nic jiného, než věřit, že se všichni zranění dají co nejdřív do pořádku a tým pošlape tak, jak bychom si asi všichni přáli.