8.6.2019 | Obecné, Sezona 18/19

Poslední zápas sezóny s Domanínem jsme vyhráli 4:2

Sobota 8.6.2019 v 17:00

FC VRACOV - FK Domanín 4 : 2 (2:2)

STŘELCI: 2. Žandovský Radek, 27. Kadleček Stanislav (pen.), 58. Říha Lukáš, 69. Říha Lukáš - 8. Čožík Radomil, 25. Kutálek Radim
ŽLUTÉ KARTY: 72. Žandovský Radek

Byl to zápas, ve kterém prakticky o nic nešlo, neboť na našem konečném 3. místě v tabulce už nebylo co změnit. Zápas nabídl pár věrným divákům celkově šest branek.

Do utkání jsme vstoupili lépe my. Vedení jsme se ujali hned ve 2. minutě, kdy zavěsil Radek Žandovský. Tím jsme se ale nechali ukolébat a náš další pohyb na hřišti vypadal asi tak, že jsme si mysleli, teď se Domanín porazí sám. Ano, opravdu tak to vypadalo, protože jsme přestali hrát. Logicky vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a přišlo hned v osmé minutě, kdy po první hrubce v sezóně špatně zpracoval míč Adam Zalešák a za hosty snadno skóroval Čožík. Proti týmu se sklopenou hlavou se vždycky hraje líp a tak ve 25.minutě Domanín přidal druhý gól z kopačky Kutálka a dostal se do vedení 2:1. Naštěstí jsme brzy dokázali odpovědět, kdy po faulu na Lukáše Říhu v šestnáctce se k penaltě postavil Staňa Kadleček a bylo srovnáno. Do kabin se šlo za stavu 2:2.

V kabině jsme si něco k tomu řekli a po přestávce už střílel góly jen jeden tým a jeden hráč. Nejprve po souboji o míč uprostřed hřiště se do samostatného brejku dostal Lukáš Říha a s přehledem prostřeluje brankáře Domanína Dominika Vrablice. Vedeme 3:2. Uklidnění mohl vzápětí do zápasu přinést Rosta Mlček, který byl faulovaný v pokutovém území, ale nařízený pokutový kop neproměnil. Vývoj zápasu to ale neovlivnilo a vítěznou trefu zařídil po necelé hodině hry opět Lukáš Říha, který v 69.minutě dal výsledku konečnou podobu 4:2 ve prospěch domácích.

Je po sezóně a v tabulce III.A třídy končíme na třetím místě. Co víc bych chtěl? Co bych si přál?  Abychom v příští sezóně konečně postoupili do Okresního přeboru. Ale k tomu je třeba ještě pár věcí změnit.

  1. Absolvovat pořádnou přípravu
  2. Na trénincích min 70% učást !!!!!!
  3. Adeptovat na svoje místo nového trenéra
  4. Mít v kádru mužů ještě jednoho kvalitního brankáře
  5. A v neposlední řadě doplnit mužstvo šikovnými dorostenci

Jen za těchto podmínek se můžeme porvat o postup.

Moje díky patří všem, co mají zájem o vracovský fotbal a chodí na naše zápasy fandit, včetně kluků z výboru. Když potáhneme za jeden provaz a budeme se navzájem chápat a povzbuzovat, myslím si, že postup je cíl splnitelný. A nemusíme určitě mít z ostatních strach.

Vždycky se někdo najde, kdo může být lepší, ale pokud budu připravený já, jde všechno líp, jen se musí chtít.

TAK TO VIDÍM JÁ.

Zaja

 

Sponzoři a partneři FC Vracov