12.8.2019 | Obecné, Sezona 19/20

Poslední přípravný zápas se nám vydařil

Neděle 11.8. v 16:30
FC VRACOV - Dubňany B 8 :2 (2:2)

Výhra se nerodila lehce a  hlavně v prvních pěti minutách nám asi všem šla hlava kolem. Už v první minutě jsme prohrávali jedna nula. Dubňany měly zkušený tým, který hru tvořil převážně přes Žurovce, který dříve hrával  i ve Vracově. Současně chtěl hrát hlavně na brejky, kde měl na křídlech mladé hráče a to nám hlavně ze začátku zápasu dělalo problémy.

Po srovnávací brance Radka Žandovského se hra začala postupně vyrovnávat a tak po 45 minutách byl vyrovnaný i stav 2:2, kdy náš druhý gól z penalty dal Zbyněk Kocůrek.

Náš kádr v tomto utkání byl značně obměněný a tyto změny nám ukázaly i pozitivní věci. V záloze nastoupil nový hráč Ondříšek Denis společně s asi nejlepším hráčem tohoto utkání Radkem Knee, a to se ukázalo jako dobrý tah. Kluci si dokázali vyhovět a bylo vidět, že si rozumějí. Naše hra tím dostala řád a akce, které jsme předváděli hlavně ve druhém poločase, ypadaly opravdu jako FOTBAL.

Dále nás ale trápí zranění. Před prvním mistrovským zápasem máme pět chlapů stabilně na marodce a právě i proto jsme zkoušeli dalšího snad nového hráče, Žandovského Marka, který by k nám měl přijít z Osvětiman. Vše je v jednání a snad to dopadne dobře. Hrál od 20min až do konce a bylo znát, že ten chlap má fotbal v hlavě. Celý druhý poločas už byl hlavně v naší režii a stoupající aktivita přinesla dalších šest branek. Postupně se trefili Denis Ondříšek, Staňa Otepka, Tomáš Gaspar, Radek Žandovský, opět Staňa Otepka a nakonec i Darek Goliáš, který také předvedl velmi vydařený výkon. Celkově to byl hezký výkon od všech hlavně ve druhém poločase.