13.6.2018 | Obecné, Sezona 17/18

Poslední domácí zápas mužů s Čejkovicemi

Neděle 10.6. v 16:30
FC VRACOV - 1.FC Čejkovice 3 : 1 (1:1)

STŘELCI: 2. Říha Vít, 50. Mlček Rostislav, 73. Říha Lukáš - 20. Bezůšek Kevin
ŽLUTÉ KARTY: 72. Polášek Pavel - 52. Strmeň Jan, 62. Švehla Miroslav, 88. Bárta Tomáš

Za hezkého nedělního odpoledne sehráli naši muži poslední utkání sezóny 17/18. Soupeřem jim byl soused v tabulce 1. FC Čejkovice.

Vstup do zápasu nám vyšel nad očekávání dobře, kdy již ve 2. minutě po zaváhání hostujícího brankáře, který si nechal propadnout centrovaný balón mezi rukama, dorážel Vít Říha. Ale jakoby nás tato rychlá branka uspokojila, postupně jsme ubrali z našeho nasazení a zhruba od 10. minuty jsme přenechali veškerou iniciativu hostům, kterým se dlouhými nákopy dařilo zakládat nebezpečné akce jako na běžícím páse. Ve 20. minutě se od pravého rohového praporku vydal k směrem naší bráně hostující útočník a jeho přihrávka  překvapivě prošla přes naše obránce napříč celým pokutovým územím až k nekrytému protihráči, který pohodlně skóroval do prázdné branky. Obdržená branka nás nedokázala probrat a ani ve zbytku prvního poločasu jsme si nedokázali vytvořit žádnou kloudnější šanci.

Poločasová přestávka nám zkrátka přišla vhod a po ní se na trávníku objevilo znovu mužstvo, které chtělo hrát a tvořit hru. Zlepšili jsme pohyb a přihrávky, čehož v 50. minutě využil rychlonohý Rosťa Mlček a po samostatném úniku dobře umístněnou střelou podél vybíhajícího brankáře poslal naše mužstvo do vedení 2:1. Naše hra vypadala rázem jinak jak v prvním poločase a zaslouženě v 72. minutě po další povedené akci zvyšoval Lukáš Říha již na 3:1. Hosté se sice snažili znovu rychlými brejky skóre ještě otočit, ale naše obrana většinu jejich náběhů stihla pokrýt a pokud se hosté přece jen dostali ke střele, tak tím dali šanci vyniknout především Radku Linhartovi, který předvedl několik opravdu hezkých zákroků.

Díky tomuto vítězství jsme se udrželi na 6. místě v konečné tabulce III.A třídy okresu Hodonín.

Sponzoři a partneři FC Vracov