7.1.2018 | Obecné

OHL starších žáků zahájena

V sobotu 6.1.2018 byla zahájena tradiční okresní halová liga starších žáků, která se hraje ve sportovní hale v Lužicích.

OHL starších žáků jsme zahájili třemi utkáními dopoledního programu a to proti silným týmům FK Hodonín, FK Mutěnice a pro nás neznámému soupeři Mokrý Háj ze Slovenska. Utkání se hrají systémem 4+1 a hrací doba je 1x20min.

Nastoupili jsme  v sestavě:

brankář: Jarek Šnéweis

1 čtverka: Jakub Vávra – Martin Bábík – Šimon Daňhel – David Vrážel

2 čtverka: Jan Mezihorák – Dominik Podkalský – Jan Jandásek – Vojtěch Menšík

3 čtverka: Ondřej Zmeškal – Josef Šebesta – Samuel Rotrekl – Patrik Dohnal

Poprvním utkání odjel domů z důvodu nevolnosti Patrik Dohnal

FKM MORAVA – FK  Hodonín  0 : 3

V prvním utkání OHL jsme nastoupili asi proti nejsilnějšímu soupeři celého turnaji a od začátku to bylo znát. Nicméně naši kluci srdnatě bojovali a výsledkem byla přijatelná porážka.

FKM MORAVA – Mokrý Háj (SK)  1 : 1   

Střelec gólu: Vojtěch Menšík

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti nám neznámému soupeři ze Slovenska. Utkání to bylo vyrovnané. Podařilo se nám jít do vedení zásluhou gólu Vojty Menšíka a tento výsledek se nám dařilo držet skoro dokonce. Bohužel v úplném závěru se podařilo soupeři se štěstím vyrovnat po autovém vhazování před branku a po následných našich chybách jak brankáře tak i obrany. Škoda této ztráty.

FKM MORAVA – FK Mutěnice  1 : 2 

Střelec gólu: Ondřej Zmeškal

Ve třetím utkání nás čekal tradiční a silný soupeř z Mutěnic. Utkání bylo také vcelku vyrovnané i když o něco více ze hry měl náš soupeř. Ten šel také do vedení, ale podařilo se nám vyrovnat gólem Ondry Zmeškala. Přes šance na obou stranách utkání směřovalo k remíze, ale bohužel opět v úplném závěru se nám nepodařilo pokrýt autové vhazování před branku a hráč soupeře hlavou rozhodl o vítězství Mutěnic. Opět tedy škoda této ztráty.

Sponzoři a partneři FC Vracov