27.1.2020 | Obecné, Sezona 19/20

OHL – 5. kolo starší přípravka

Foto zleva : Saša Chytil, Broňa Rastica, Roman Hrabec, Tomáš Chovanec, Tomáš Hrabec, v popředí Jáchym Baťka

Do pátého kola OHL jsme nastoupili ve skupině A, která byla určena umístěním v základní části. Pro velkou marodku až pěti hráčů jsme do poslední chvíle čekali, jestli vůbec budeme schopni postavit tým. Ve spolupráci s TJ Slovan Bzenec nám nakonec přijel pomoci jeden hráč, který nám chyběl do hracího systému 4+1.

V prvních zápasech jsme odehráli rovnocenná utkání, ale protože nebyl nikdo na střídání a síly  nás během hry postupně opouštěly, projevilo se to na výsledcích. Ve třetím zápase jsme dokonce museli hrát jen ve třech hráčích v poli, kdy po dělové ráně soupeře Saša Chytil dostal balonem do hlavy a musel si jít odpočinout na střídačku. Naštěstí po několikaminutovém oklepání utkání dohrál. Do čtvrtého utkání jsme šli s vědomím, že kluci už toho mají plné zuby. Přesto si znovu sáhli na dno sil, vyburcovali se a urvali aspoň jedno vítěství.

Musím na závěr vyslovit velké poděkování všem borcům za to, že se nezalekli a i v osekané sestavě a bez střídání odehráli celé 5.kolo OHL a dokázali být rovnocennými soupeři daleko silnějším týmúm.

Za FKM Morava-bílá  trenér Roman Hrabec

Výsledky

FKM Morava -bílá – Agro Vnorovy                    1 : 5   
Branky: Tomáš Hrabec

Prušánky „A“ – FKM Morava-bílá                    2 : 0

FKM Morava- bílá –  Hodonín B                        1 : 9   
Branka: z penalty Jáchym Baťka

FC Kyjov „B“ – FKM Morava-bílá                     1 : 2     
Branky: Broňa Rastica 2x

Sponzoři a partneři FC Vracov