8.9.2017 | Obecné, Sezona 17/18

Mladší žáci vstoupili do krajské soutěže těsnou prohrou

Neděle 3.9. 2017 v 10:45 - 1. kolo Krajské 1.třídy sk. C mladší žáci
FKM MORAVA - FK Mutěnice 4 : 5 (1:3)

STŘELCI: 23. Hlaváč Štěpán, 46. Loprais Jan, 54. Ryba Tomáš, 57. Ryba Tomáš - 8. Knotek Adam, 15. Mokruša Lukáš, 26. Kabela Jiří, 35. Mokruša Lukáš, 44. Knotek Adam

Nominovaní hráči:
ročník 2005  – Jan Loprais, Hynek Klimek, Lukáš Londin, Štěpán Hlaváč, Tomáš Ryba
ročník 2006 –  Lukáš Repík, Daniel Podráský, Petr Bábík, Adam Slavík
ročník 2007 –  Adam Podhorský, Jan Loprais, Michal Londin

V 1. kole podzimní části krajské soutěže jsme na domácím hřišti přivítali hráče Mutěnic. V prvním poločase se naši kluci pomalu sehrávali a hledali správné tempo proti lépe hrajícímu a rychlejšímu soupeři,  který nám nedal  žádný čas ani prostor herně se prosadit. V druhé části zápasu bylo vidět zlepšení. Sice po pár chybách v naší obraně zvýšil soupeř náskok na 1:5 , ale v posledních patnácti minutách zápasu se kluci herně zvedli  a po celou tuto dobu nepustili soupeře na naši polovinu a senzačně dotáhli výsledek na konečný stav 4:5.

I když jsme tento zápas prohráli, herně nás naši kluci nezklamali.