22.9.2017 | Obecné, Sezona 17/18

Mladší žáci ve 3. kole krajské soutěže prohráli s Bzencem

Sobota 17.9. 2017 v 10:45 - 3. kolo - hřiště Vlkoš - 1. třída mladších žáků skupina C
FKM MORAVA - TJ Slovan Bzenec 2:7 (0:3)

STŘELCI: 39. a 55. Podráský Daniel - 12. a 53. Prokeš Jakub, 28. Vajdík Michal, 30. Řihák Jaroslav, 31. Obdržálek Petr, 45. Čevelík Ondřej, 47. Batrla Lukáš,

SESTAVA

BrankářLukáš Repík
Hráči do pole: Daniel Podráský, Adam Slavík, Tomáš Ryba, Adam Podhorský, Jakub Vidurek, Hynek Klimek, Lukáš Londin, Jan Loprais(2005) (K), Jan Loprais (2007), Petr Bábík, Štěpán Hlaváč, Michal Londin

Komentář:

Ve třetím kole krajské soutěže jsme se na domácím hřišti ve Vlkoši utkali s týmem Slovan Bzenec. V chladném počasí a neustálého deště se naši hráči snažili a bojovali, do dvanácté minuty bylo utkání vyrovnané , ale naše šance na skórování jsme nevyužili a tak po hrubých chybách našich hráčů skončil první poločas 0:3 ve prospěch soupeře. Ve druhém poločase došlo k malému zlepšení , ale bohužel na lépe hrajícího soupeře to nestačilo.