23.10.2017 | Obecné, Sezona 17/18

Mladší žáci v 8. kole krajské soutěže prohráli v Hustopečích

Sobota 21.10.2017 v 12:30 - 8. kolo - hřiště Hustopeče - 1. třída mladších žáků skupina C
Hustopeče - FKM Morava 4:2 (3:1)

STŘELCI: 9. Dominik Chorvát, 26., 28. a 50. Jiří Fiala - 11. Lukáš Londin, 46.Tomáš Ryba

SESTAVA FKM Morava:
ročník 2005  – Jan Loprais, Hynek Klimek, Štěpán Hlaváč, Tomáš Ryba, Lukáš Londin
ročník 2006 –  Lukáš Repík (brankář), Daniel Podráský, Petr Bábík, Adam Slavík, Viktor Šafář
ročník 2007 –  Adam Podhorský, Jan Loprais, Michal Londin

Komentář: V sobotu jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Hustopečí. Od začátku jsme se snažili hrát aktivní fotbal. I když šel soupeř do vedení, tak jsme se štěstím a za pomocí domácího hráče srovnali skóre na 1:1. Závěr prvního poločasu však patřil opět domácímu celku, který po dvou chybách v naší obraně šel do dvou gólového vedení. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát stále aktivně a přidat branku a to se podařilo ve 46 min., kdy po přímém kopu snížil T. Ryba na rozdíl jediného gólu. V závěru zápasu jsme už žádnou z našich šancí nedokázali proměnit, naopak přišla bohužel chyba v obraně a branka na 4:2 pro domácí. Já nicméně hodnotím dnešní zápas proti takovému soupeři velmi dobře a jen takových zápasů více.