11.9.2017 | Obecné, Sezona 17/18

Mladší žáci přiváží z Modřic první vítězství v krajské soutěži

Sobota 9.9. 2017 v 10:45 - 2. kolo 1. třída mladších žáků skupina C
RAFK Modřice - FKM MORAVA 2 : 4 ( 1:2)

STŘELCI: 18. Mazalcev Jaroslav, 34. Foltýn Ctibor - 5. Tomáš Ryba, 12. Daniel Podráský, 54. Tomáš Ryba, 60. Jan Loprais (2007).

SESTAVA

Brankář: Lukáš Repík
Hráči do pole: Jan Loprais(2005), Lukáš Londin, Štěpán Hlaváč, Tomáš Ryba, Daniel Podráský, Petr Bábík, Adam Slavík, Adam Podhorský, Jan Loprais (2007), Jakub Vidurek

K 2. zápasu krajské soutěže mladších žáků jsme zajížděli na hřiště Modřic, kde nás čekal další těžký zápas. Stejně jako v prvním zápase jsme byli od začátku aktivní a tentokrát jsme za naši aktivitu byli hned v úvodu odměnění dvoubrankovým vedením. Bohužel po ojedinělé akci soupeř dokázal  dát kontaktní gól na 1:2. Nechtěli jsme zápas zbytečně zdramatizovat a proto i nadále jsme pokračovali v naší nátlakové hře a ještě do poločasu jsme si vytvořili další šance na zvýšení náskoku. Ve všech nás ale vychytal výtečný domácí brankář.

Druhý poločas už se hra více vyrovnala a šance se střídaly pravidelně na obou stranách. Z jedné takové nešťastné střely z dálky dokázal soupeř srovnat na 2 :2 a okamžitě se začal tlačit více dopředu ve snaze rozhodnout zápas ve svůj prospěch. Naštěstí neúspěšně. Naše šance ve druhém poločase většinou vychytal skvělý domácí gólman, ale v závěru jsme byli za neutuchající aktivitu a snahu odměněni, když Tomáš Ryba a Honzík Loprais rozhodli, že si připíšeme první tři body.

Chtěl bych za tento pěkný výsledek všem klukům poděkovat.