neděle 2.4.2017 - 13:30 hod. - OP mladších žáků
FKM MORAVA - FK HODONÍN 3:3 (3:1)

Střelci: 7. a 17. Mívalt Matyáš, 24. Vrážel David

Sestava:

Bábík Martin, Ryba Tomáš, Podkalský Dominik, Vrážel David, Mívalt Matyáš, Hlaváč Štěpán, Rotrekl Samuel, Daňhel Šimon, Klimek Hynek, Zmeškal Ondřej, Jandásek Jan, Loprais Jan, Londin Lukáš

Hned v prvním jarním mistrovském utkání jsme narazili na první tým tabulky a to šikovné kluky z FK Hodonín ročník narození 2006, kde hrají a myslím velmi dobře i naši tři odchovanci (Jakub Podkalský, Martin Mezihorák a Honzík Šeda). Utkání bylo dle předpokladů více méně vyrovnané, ale lepší  fotbalový projev měli určitě kluci z Hodonína. Naši hráči to spíše nahrazovali bojovností a fyzickým fondem, protože jsou většina o dva roky starší. I přesto jsme ale v poločase vedli 3:1, kdy na tomto výsledku má velký podíl náš brankář Martin Bábík, který zneškodnil několik příležitostí soupeře. Ve druhém poločase jsme už více méně odolávali tlaku soupeře a vyráželi k rychlým protiútokům. V brance nás opět držel náš brankář a soupeř se nedokázal prosadit. Nakonec mu ke snížení stavu pomohl sporný vlastní gól, kdy nebylo jasné jestli  míč překročil brankovou čáru, ale rozhodčí gól nakonec uznal. Hra pak pokračovala ve stejném duchu. Soupeř se snažil minimálně o vyrovnání a my jsme se pokoušeli zvýšit vedení. Přes několik šancí z rychlých protiútoků se nám to bohužel nepodařilo a soupeř nakonec šťastně v poslední minutě vyrovnal a tak to naši někteří kluci i obrečeli :-). Utkání tedy skončilo asi zaslouženou remízou a myslím, že se muselo přítomným divákům (rodičům) určitě líbit.