22.11.2022 | Obecné, Sezóna 22/23

Mladší žáci krajská soutěž – shrnutí podzimní části

Na soutěžní ročník 2022/23 se sdružený tým z hráčů Tj Slovan Bzenec a FC Vracov se připravoval na týdenním soustředění v rekreačním středisku Vápenky společně se staršími žáky. Další příprava už byla jen tréninková. Mladší žáci trénují třikrát týdně střídavě na stadionu TJ Slovan  Bzenec a FC Vracov.

Do soutěžního ročníku 1.B třídy krajské soutěže jsme vstoupili z hráči ročníku 2010 doplněný ročníkem 2011. Kluci r.2011 se rychle vyrovnali s přechodem ze starší přípravky a zapracovali se do týmu mladších žáků. Po prvních kolech, kdy došlo z různých důvodů k úbytku hráčů v kategorii starších žáků, museli někteří hráči naší mladší kategorie nastupovat i za starší a tak častokrát odehráli v jeden den dva zápasy po sobě. Za to jim patří velký dík a uznání.

Výsledky

V 1.B třídě krajské soutěže mladších žáků – podzimní část, jsme odehráli celkem 13 zápasů, ve kterých jsme dosáhli na 9 výher, 2x jsme remizovali a jen 2x jsme odešli poraženi. Po polovině sezóny jsme  zatím v tabulce na 4. místě se ziskem 29 bodů a celkovým skóre 53:10.

Sestava

Do podzimních zápasů se zapojili tito hráči – Tomáš Hrabec, Jáchym Baťka, Jonáš Paták, Robin Poláček, Arťom Anaňjev, Dominik Eliáš, Jan Dvořan, Tomáš Chovanec, Jakub Zábranský, Samuel Frelich, Michal Dobešek, Mark Tovpeniuk,Tomáš Pechal, Ondřej Běhula a také Michal Drozdy.

Statistika

Za zmínku určitě stojí 1.místo v soutěži střelců, které drží s 28 góly Jonáš Paták a o 8 – 13. místo se dělí s 10 góly Jakub Zábranský. K dobrému výsledku týmu svými přesnými zásahy pomohli i Samuel Frelich – 6, Michal Drozdy -3, Tomáš Chovanec a Mark Tovpeniuk oba po 2 gólech, a jedním gólem přispěli i Arťom Anaňjev a Michal Dobešek. V brance se střídali Tomáš Hrabec a Jáchym Baťka. Tomáš Hrabec odchytal 7 zápasů, inkasoval 5 branek a vychytal 4 x po sobě nulu. Jáchym Baťka odchytal 6 zápasů, inkasoval 5 branek, vychytal 3x nulu a občas nastupoval i za starší žáky.

Výsledky jednotlivých zápasů si můžete po kliknutí prohlédnout v přehledné tabulce zde.

Realizační tým na podzim pracoval v tomto složení:

Hlavní trenér  – Olda Bábík
Trenér a vedoucí týmu – Roman Hrabec
Trenér brankářů – Martin Bábík

Za realizační tým mladších žáků

Roman Hrabec

Sponzoři a partneři FC Vracov