3.5.2018 | Obecné, Sezona 17/18

Mladší žáci jedou na jaře na vítězné vlně

FKM Morava - RAFK /Modřice 2:0 (0:0)

Hráči:
2004 - Soňa Podráská
2005- Hynek Klimek, Jan Loprais, Lukáš Londin, Jakub Profota, Tomáš Ryba, Štěpán Hlaváč
2006 - Daniel Podráský, Lukáš Repík, Adam Slavík, Petr Bábík, Mikuláš Kubík, Kryštof Svitko

Branky:
Daniel Podráský ,Tomáš Ryba

Bzenec - FKM Morava 1:3 ( 0:1)

Hráči:
2004 - Soňa Podráská
2005- Hynek Klimek, Jan Loprais, Lukáš Londin, Jakub Profota, Tomáš Ryba, Štěpán Hlaváč
2006 - Daniel Podráský, Lukáš Repík, Adam Slavík, Petr Bábík, Kryštof Svitko, Viktor Šafář
Branky:
Tomaš Ryba 3x

KOMENTÁŘE TRENÉRŮ

Utkání s Modřicemi:

V prvním zápase jarní krajské soutěže jsme na hřišti ve Vlkoši přivítali soupeře z Brna.Od prvních minut zápasu náš tým udával tempo hry, ale chybělo nám bohužel střelecké zakončeni. Šance byly,  jen gól ne a ne vstřelit.
V druhém poločase jsme hráli  jen na soupeřově polovině  a opět bylo hodně šancí , které končily mimo bránu. Bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme gól .Ve 38 min. se pak  střelecky prosadil Dany Podráský a ve 44 min.  skóroval Tomáš Ryba. Pochvala celému týmu.

Utkání ve Bzenci

V neděli 22.4. jsme odehráli derby se Bzencem, se kterým máme  špatnou bilanci z podzimní části a naši hráči si toho byli vědomi. První poločas byl vyrovnaný,  krásné fotbalové  akce se střídaly na obou stranách , ale až ve 23 min. se po jedné z nich podařilo skórovat Tomáši Rybovi – 0:1.
Ve druhém poločase se naší borci ještě herně zlepšili a důraznou hrou začali soupeře výrazněji přehrávat. Přesto se jsme se dlouho nemohli střelecky prosadit a teprve až ve  44. min. se trefil opět Tomáš Ryba. A ten samý hráč si ve 46 min. dorážkou vybojoval hattrick a o osudu zápasu už bylo prakticky rozhodnuto. Musím pochválit i obranu, která pod taktovkou Honzy Lopraise hrála bezchybně. Soupeř sice v posledních minutách vstřelil branku, ale ani to nestačilo a náš tým dovedl zápas do vítězného konce.

Sponzoři a partneři FC Vracov