22.4.2017 | Obecné, Sezona 16/17

Mladší žáci doma jasně zvítězili

neděle 16.4.2017 - 13:30 hod. - OP mladších žáků
FKM MORAVA - Čejkovice 14:1 (7:0)

Střelci: 1. Jandásek Jan, 8. Mívalt Matyáš, 11. Vrážel David, 17. Šimek Dominik, 24. Klimek Hynek, 27. Zmeškal Ondřej, 29. Jandásek Jan, 35. Vrážel David, 38. Šimek Dominik, 45. Šimek Dominik, 48. Daňhel Šimon, 49. Vrážel David, 56. Ryba Tomáš, 57. Ryba Tomáš

Sestava:

Bábík Martin, Ryba Tomáš, Podkalský Dominik, Šimek Dominik, Vrážel David, Mívalt Matyáš, Ingr Pavel, Daňhel Šimon, Klimek Hynek, Zmeškal Ondřej, Jandásek Jan, Loprais Jan, Londin Lukáš

V dalším domácím utkání na velikonoční neděli, tentokrát na hřišti ve Vracově, přivítal náš tým mladších žáků soupeře z vinařské obce Čejkovice. Utkání se hned od začátku začalo jasně vyvíjet v náš prospěch. Náš tým na hřišti fotbalově i fyzicky dominoval, takže bylo jen otázkou kolik gólů soupeři vstřelíme. Nakonec se klukům podařilo vstřelit celkem 14 gólů. Poslední a čestný gól utkání se podařilo v úplném závěru vstřelit i soupeři, který si to jistě za svou snahu zasloužil.

Sponzoři a partneři FC Vracov