10.4.2017 | Obecné, Sezona 16/17

Dorost vysokým rozdílem prohrál s Dambořicemi

Soboto 8.4. 2017 - 14. kolo Okresní přebor dorostu
FKM MORAVA - Sokol Dambořice 1 : 8 (0:3)

Střelci: 61. Kozák Roman - 5. Dvorský Tomáš, 18. Hanák Milan, 23. Borovička Jan, 60. Dvorský Tomáš, 67. Šebesta Martin, 70. Dvorský Tomáš, 76. Čujan Radek, 80. Duroň Zdeněk

Nečekali jsme lehké utkání, neboť k nám přijíždělo druhé mužstvo Okresního přeboru. Přesto musíme říci, že tak krutý výsledek nás zaskočil.

Zápas začal oboustranně opatrně a hrálo se především ve středu hřiště, ale v 5. minutě po hrubé chybě naší obrany šel soupeř nečekaně do vedení. Gól nás sice zaskočil, ale i nadále jsme se snažili být aktivní a vysunovat hru směrem k soupeřově brance. Bohužel nás však velmi srážely vlastní nepřesnosti v přihrávkách, po kterých se soupeř dostával do rychlých brejků. Po jednom z takových samostatných průniků hostujícího útočníka, kterému naše obrana nekladla žádný odpor, soupeř v 18. minutě odskočil už na rozdíl 2 gólů.  A po dalším gólu soupeře, který přišel již po dalších 5 minutách, se naše hra začala hroutit.

V druhém poločase se k výrazným nepřesnostem v rozehrávce přidala i viditelná fyzická únava především u hráčů, kteří podcenili zimní přípravu. Prohrávali jsme prakticky všechny osobní souboje a zatímco náš soupeř stále hýřil aktivitou, my jsme postupně odpadali. V závěru jsme se místo na hru soustředili už pouze na diskuse s rozhodčím, což soupeři hru ještě více usnadnilo.

Věřme však, že nás tato nepříjemná a vysoká porážka probudí a v příštím zápase už předvedeme mnohem jistější a přesvědčivější výkon.

 

Sponzoři a partneři FC Vracov