4.9.2016 | Obecné, Sezona 16/17

Dorost prohrál v Dambořicích

Sokol Dambořice - FKM Morava 3 : 1 (2:0)

STŘELCI: 7. Dvorský Tomáš, 43. Dvorský Tomáš, 47. Skalický Dominik - 88. Loprais Pavel
ŽLUTÉ KARTY: 64. Tomáš Sluka, 66. Dušan Formánek, 76. Tomáš Bílý

Do utkání jsme vstoupili lépe než v minulém kole, hráli jsme více aktivně, ale dobře technicky i rychlostně vybavený soupeř nám toho moc nedovolil.  Naopak. Hned v 7. minutě se po své první povedené akci ujmul vedení 1:0.

Rozdíly mezi hráči byly vidět především v technice zpracování míče a v důrazu v osobních soubojích, které jsme prohrávali až příliš často. Naši hráči se tyto nedostatky snažili nahradit zvýšenou snahou a bojovností, ale k vytvoření kloudné gólové šance jsme se celý první poločas nedostali. A navíc těsně před odchodem do kabin soupeř zvýšil už na rozdíl 2 gólů.

Do druhé poloviny utkání trenéři změnili rozestavení a naší hře to obecně prospělo, zlepšila se především rozehrávka ze středu hřiště a hra se více vyrovnala. Bohužel ale naše počáteční nekoncentrovanost při vstupu do této poloviny utkání přinesla domácím již tříbrankové vedení. Oproti prvnímu poločasu jsme si v tom druhém dokázali vypracovat několik šancí, ale gólem skončila jen ta poslední. Dvě minuty před koncem utkání si u postranní čáry po úspěšném osobním souboji vybojoval míč Pavel Loprais a z velkého úhlu pohotově zakončil. Na obrat v utkání to však bylo příliš pozdě.