15.5.2018 | Obecné, Sezona 17/18

Domácí vítězství nad Rohatcem „B“ nás posunulo do středu tabulky

Sobota 12.5 v 16:30 - III.A třída
FC VRACOV - Slavoj Rohatec "B" 5 : 1 (2:0)

STŘELCI: 8. Nygrýn Jakub, 27. Říha Lukáš, 64. Říha Lukáš, 66. Říha Lukáš, 73. Kaiser David - 79. Odehnal Vilém
ŽLUTÉ KARTY: 53. Lukáš Říha - 77. Vilém Odehnal, 84. Jaromír Polášek

Do utkání jsme nastupovali pouze s jedním náhradníkem a měli jsme tak trochu obavu, zda nás relativně mladý soupeř brzy „neuhoní“. Naštěstí se záhy ukázalo, že toho naběháno také mnoho nemají….

Také nám hodně pomohla rychlá úvodní branka, kterou i trochu se štěstím vsítil po rohovém kopu Kuba Nygrýn. Tato branka náš tým uklidnila a hráči dokázali kontrolovat míč lépe než soupeř. Dlouhými nákopy se snažili dostávat za obranu soupeře a vytvářet si tak možnost na přečíslení obrany soupeře. Toto nakonec vedlo k úspěchu a Lukáš Říha v 27. minutě zvýšil naše vedení na 2:0. Tak skončil i první poločas.

Na začátku druhého poločasu se bohužel zranil Staňa Kadleček a tak do obrany musel zaskočit dorostenec Pavel Loprais, který celý první poločas operoval naopak na hrotu našeho útoku. Soupeř dával našim hráčům překvapivě dost prostoru, kterého především Lukáš Říha dokázal využít a góly z 64.-té a 66.-té minuty dosáhl v tomto utkání hattrick. Na 5:0 zvyšoval v 73. minutě David Kaiser a čestný úspěch hostů zaznamenal až v 79. minutě Vilém Odehnal.

 

Sponzoři a partneři FC Vracov