„B“ tým starší přípravky v prvním zápase sezóny zvládl drama vítězně.

Sobota 2.9.2017 začátek 14:00 hod. hřiště Vracov 1. kolo OS starší přípravky
FKM Morava B - SK Dolní Bojanovice 10 : 9 (2:3, 2:0, 3:3, 3:3)

Branky: Jan Loprais 2x, Tomáš Fridrich, Michal Londin, Tomáš Vrážel 6x!!

Sestava FKM Morava „B“:
ročník 2007: Jan Loprais, Adam Podhorský, Michal Londin, Marek Čimera, Nicolas Drechsel
ročník 2008: Jakub Loprais (brankář), Tomáš Fridrich (brankář), Tomáš Vrážel

Komentář (Martin Londin):
Do prvního zápasu „B“ týmu jsme vstoupili ospale a v prázdninovém tempu. Naopak soupeř svým lepším pohybem a důrazem donutil naše hráče k chybám v rozehrávce, které dokázal potrestat. Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme 0:3. Naštěstí jsme se včas probudili, zlepšili pohyb a obsazování soupeře a dokázali jsme ještě do přestávky snížit na rozdíl jediného gólu. Ve druhé čtvrtině jsme výkon ještě zlepšili a soupeře přehrávali, výborně se rozehrál Tomáš Vrážel, ale i ostatní a povedlo se nám jít do těsného vedení. Ve druhé přestávce dostali hráči soupeře od trenéra pořádný „kartáč“ a ve třetí čtvrtině se zlepšili a i díky tomu se utkání vyrovnalo a hrál se pak pohledný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Stejně dramatická byla i poslední čtvrtina, všichni hráli naplno a soupeř dokázal zápas otočit. My jsme se však také nedali a bojovali jsme a Tom svůj dnešní parádní výkon korunoval dalšími třemi brankami a zařídil nám tak vítězství. Pochvala patří nejen všem našim hráčům, ale také hráčům soupeře, všichni na hřišti bojovali a makali naplno.