13.1.2017 | Obecné, Sezona 16/17

„B“ tým starší přípravky – páté místo na 2. turnaji OHL skupiny B

Sobota 10.12.2016 - sportovní hala Želva Dubňany (pořadatel FK Hodonín A)
2. turnaj OHL starší přípravky skupina B

Nominovaní hráči:
ročník 2008 - Tomáš Fridrich, Adam Juřík.
ročník 2007 - Jan Loprais, Nicolas Drechsel, Jakub Vidurek, Michal Londin, Adam Baťka
ročník 2006 - Adam Slavík, Pavel Ingr, Daniel Podráský, Matyáš Mívalt

Naše výsledky:

Hodonín A – FKM Morava B   8:0
Během prvních deseti minut v prvním utkání turnaje naši hráči drželi herní tempo proti sehranějšímu týmu z Hodonína. V druhé části zápasu jsme nedůrazně obsazovali soupeře, nechali ho hrát a tím umožnili technicky výborně vybavenému soupeři jednoznačně vyhrát.

Veselí nad Moravou A – FKM Morava B  4:0
Ve druhém zápase se kluci nepoučili z chyb předešlého utkání a svým přístupem si sami prohráli.

FKM Morava B – Kyjov B   1:1
Branka: Pavel Ingr
Po důrazném pohovoru s hráči a pár minutách o samotě, aby se zamysleli jak mají hrát fotbal, jsme nastoupili proti Kyjovu. Opravdu to pomohlo a nastoupil  úplně jiný – dravý tým. Konečně jsme dali gól po dobrém rozehraném rohu. A byli to naši hráči, kteří udávali tempo hry. Trochu zklamání, že jsme zápas nedotáhli do vítězství, v poslední minutě po chybě obrany totiž Kyjov vyrovnal.

Mil/Rat – FKM Morava B 2:0
V posledním zápase turnaje hráči navázali na dobrý výkon předešlého utkání. Kluci si vytvořili dost šancí, které však nevyužili. Hra byla vyrovnaná, rozhodly jen dvě naše malé chyby, který soupeř dokázal na rozdíl od nás využít a vyhrál.

Komentář trenéra (Jirka Šafář):

Tento turnaj nám ukázal kde máme slabiny na kterých musíme zapracovat, ale za druhou polovinu turnaje určitě patří pochvala celému týmu.

Výsledky 2. turnaje starší přípravky sk. B – 10.12.2016

Sponzoři a partneři FC Vracov