19.6.2017 | Obecné, Sezona 16/17

„B“ tým mladší přípravky v posledním zápase OS remizoval se Ždánicemi

Neděle 11.6.2017 začátek 10:30 hod. hřiště Vracov poslední kolo OS mladší přípravky
FKM Morava B - Ždánice 2:2 (0:2)

Branky: Jonáš Mívalt 2
Trenéři: Standa Lunga, Mira Mívalt

Sestava FKM Morava „B“:
ročník 2008: Jáchym Jarůšek
ročník 2009: Filip Fridrich, Tonda Vašíček, Saša Chytil, Viktor Lunga, Ondřej Kudláč, Viktor Mička
ročník 2010: Jonáš Mívalt, Jáchym Baťka
ročník 2011: Matyáš Grufík

Krátký komentář (Standa Lunga):

V neděli 11.6.2017 naše béčko odehrálo poslední kolo OS proti Ždánicím. Již od začátku jsme se snažili o kombinační fotbal, což se nám postupem času dařilo čím dál tím víc. Soupeři, který přijel s malým počtem hráčů tento průběh zápasu vyhovoval a tak naši hráči naráželi do houževnaté obrany, proti které se nedokázali přes nespočet šancí prosadit. Soupeř se spoléhal na rychlé výpady do naší obrany což korunoval do poločasu dvěma brankami.

V druhém poločase se nám podařilo tyto výpady eliminovat a svojí bojovností  jsme vystupňovali  náš tlak. Díky této aktivitě se množily  naše šance a s tím spojené i soupeřovy fauly v okolí jejich branky. Ze dvou standartních situací se pak podařilo Jonáškovi dát dvě branky a srovnat tak zápas na zaslouženou remízu. Velká pochvala všem za bojovný výkon.