14.10.2016 | Obecné, Sezona 16/17

„B“ tým mladší přípravky těsně prohrál ve Svatobořicích

Čtvrtek 13.10.2016 - 16:30 hod. - předehrávka 7. kola OS mladší přípravky

SK Spartak Svatobořice - FKM Morava "B" 7:6 (2:2, 5:0, 0:4)

Branky + nahrávky: Anetka Daňhelova 0+1, Tomáš Fridrich 2+1, Filip Fridrich 2+0, Adam Juřík 1+2, Tomáš Vrážel 1+1, Kryštof Semmler 0+1, Matěj Šeda 0+1,

Trenéři: Mira Mívalt, Franta Juřík, Láďa Semmler

Sestava:
ročník 2007:     Aneta Daňhelová (brankář)
ročník 2008:     Adam Juřík, Tomáš Fridrich, Kryštof Semmler, Tomáš Vrážel
ročník 2009:     Matěj Šeda, Filip Fridrich, Viktor Lunga
ročník 2010:     Jonáš Mívalt

V předehrávce 7. kola nás čekal tým, který má v kádru 4 hráče ročníku 2008 a který prozatím vyhrál všech šest svých zápasů s impozantním skóre 70:19 a tak nás nečekalo nic lehkého, tomu jsme přizpůsobili sestavu a vzali jsme také 4 hráče ročníku 2008 a Anetku do brány.

Komentář trenéra:

Ve čtvrtek jsme hráli zápas proti Svatobořicím. Zápas jsme začali dobře a šli jsme do 2 brankového vedení, ale soupeř do konce třetiny srovnal. Druhou třetinu jsme hráli jakoby ospale, nechávali jsme hráče neobsazené při autech i při rozehrávce od branky soupeře za sebou a soupeř toho využil a dlouhými házenými míč zvýšil náskok až na 7:2 (však pravidla to dovolují, tak proč by brankář nemohl házet ze svého brankoviště míče až za půlku, ……tak toto opravdu není cesta kterou bychom chtěli děti učit fotbal). Poslední třetinu jsme protihráče doslova drtili a obstřelovali jejich branku, bylo nás rázem plné hřiště, ale už to nestačilo a zápas skončil 7:6. Nehráli jsme špatně, jen nám dlouho trvalo než jsme se přizpůsobili jejich nezvyklé „hře“. Všechny moc chválím. hlavně za poslední třetinu, protože bojovali doslova jako lvi. Jen tak dál…