28.5.2017 | Obecné, Sezona 16/17

„B“ tým mladší přípravky prohrál s lídrem z Vacenovic.

Sobota 20.5.2017 začátek 10:00 hod., hřiště Vacenovice 20. kolo OS
SK Vacenovice - FKM Morava B 9 : 4 (pol. 4:2)

Branky: Adam Juřík 3x, Viktor Lunga
Trenér: František Juřík

Sestava FKM Morava „B“:
ročník 2008: Adam Juřík, Štěpán Gasnárek, Kryštof Semmler, Jáchym Jarůšek,
ročník 2009: Matěj Šeda, Filip Fridrich, Viktor Lunga, Ondřej Kudláč, Viktor Mička
ročník 2010: Jonáš Mívalt (brankář), Jáchym Baťka

Krátký komentář (Franta Juřík):

Hned od začátku bylo jasné, že je to soupeř spíše pro náš A tým. Velmi šikovní hráči Vacenovic nastoupili na náš tým velmi tvrdou a rychlou hrou na kterou dokázalo reagovat jen pár hráčů našeho týmu. Poté co ošklivým zákrokem vyřadili Adama byl už zápas zcela v jejich rukou. Nakonec vyhráli hráči Vacenovic nad našim týmem 8 : 4 a po zásluze jsou první v tabulce okresní soutěže.

Sponzoři a partneři FC Vracov