15.9.2016 | Obecné, Sezona 16/17

„B“ tým mladší přípravky po boji prohrál v Čejči.

Čtvrtek 15.9.2016 předehrávka 10. kola OS mladší přípravky
SK Čejč - FKM Morava "B" 7:5 (třetiny- 1:2, 2:1, 4:2)

Branky + nahrávky: Agáta Novotná 0+1, Jonáš Žalčík 1+0, Matěj Šeda 1+0, Filip Fridrich 2+1, Viktor Lunga 1+0, Jáchym Baťka 0+1

Sestava:
ročník 2007: Aneta Daňhelová (brankář), Agáta Novotná,
ročník 2008: Jonáš Žalčík
ročník 2009: Matěj Šeda, Filip Fridrich, Viktor Lunga, Dominik Blahůš
ročník 2010: Jáchym Baťka

Komentář trenéra:

Ve čtvrtek podvečer nás čekalo předehrávané utkání v Čejči a bylo to vyrovnané od začátku až do konce. Hrálo se 3 x 15 minut a v první třetině jsme byli lepším týmem a šli jsme do dvoubrankového vedení, domácí snížili někdy v 18. minutě (rozhodčí zapomněl, že jsme se domluvili na hracím čase 3x 15 min..:-) ). I druhá třetina byla vyrovnaná – o co jsme byli lepší technicky, o to byli domácí pohyblivější a bojovnější, bohužel jsme se dopouštěli chyb při rozehrávce a domácí zápas otočili a tentokrát jsme to byli my kdo v závěru třetiny vyrovnával. No a ve třetí třetině nejprve naše zbytečné chyby využíval soupeř i když občas se štěstím a nám se nedařilo, protože jsme většinu akcí řešili samostatně a když už jsme se dostali k zakončení netrefovali jsme bránu nebo jsme vystřelili přímo do brankáře nebo do tyče. Domácí navyšovali vedení až na 7:3 a sice jsme v závěru finišovali a vstřelili 2 branky, ale na více už nebyl čas. Utrpěli jsme tak první porážku v sezoně, ale předvedená hra se mi líbila, jen by to chtělo trochu více pohybu bez míče a vyvarovat se zbytečných chyb při rozehrávce. Každopádně všichni zaslouží velkou pochvalu za snahu – všichni jeli naplno a zápas si užili. Děkuji rodičům za dopravu a za neúnavné povzbuzování a fandění…