Neděle 11.9.2016 2. kolo OS mladší přípravky
FKM Morava - FK Šardice 6:5 (2:1, 2:1, 2:3)

Branky: Adam Juřík 4, Viktor Mička, Jáchym Baťka

ročník 2008: Štěpán Gasnárek, Adam Juřík
ročník 2009: Matěj Šeda, Filip Fridrich, Viktor Lunga, Ondřej Kudláč, Viktor Mička
ročník 2010: Jonáš Mívalt (brankář), Jáchym Baťka, Martin Lunga

Komentář trenéra:

V neděli jsme přivítali na domácím hřiště tým Šardic. Hrálo se 3×15 minut a 1/3 jsme s přehledem vyhráli 2:1 po 2 gólech Adámka a Jáchyma. V druhé třetině urostlí šikovní hráče soupeře zvýšili tlak na naši branku a podařilo se jim dát 1 gól. Naši hráči však nezaváhali a po gólech Adámka a Viktora Mičky zvýšili náskok na 4:2.V poslední třetině naši ročníkově mladší hráči lehce polevili a zkušení hráči Šardic nám dali 3 góly a vyhrávali rázem 4:5. Proto jsme na posledních 5 minut  nasadili zkušenější hráče a Adámek 2 góly otočil zápas na výsledných 6:5 . Za tento velmi vypjatý zápas zaslouží všichni velkou pochvalu a obzvlášť bych pochválil Štěpánka, který ač nedal branku byl svou bojovností a obětavostí v obraně nepřekonatelný. Jen tak dál….