12.7.2019 | Obecné

Aktuálně z přípravy týmu mužů na novou sezónu

Ve čtvrtek 11.7.2019 proběhl první trénink, kde byl mužstvu představen nový trenér Ivo Gaspar, já nadále zůstávám a beru na sebe roli vedoucího mužstva.
Příjemným překvapením pro nového trenéra byla účast, kdy na první trénink přišlo 14 hráčů, což je oproti minulým sezónám rekord. Atmosféra na tréninku byla přátelská a já s trenérem věříme, že i nadále budeme pokračovat tak, aby všichni, včetně výboru, poznali, že to myslíme vážně a chceme s vracovským mužským fotbalem něco udělat.
Další pozitivní věc pro nás pro všechny je, že se podařil nový přestup a z Kyjova jsme získali Tomáše Gaspara r.n.(2000), takže konečně máme druhého brankáře. Věříme, že větší konkurence přiměje i ostatní hráče se zamyslet a začnou pravidelně trénovat.
V neděli 14.7.2019 v 18h nás čeká první přátelák v Žadovicích. Po turnaji v Močenoku, kde bylo 15 hráčů, je tu opět možnost všech se porvat o základní sestavu než začne sezóna. Co vidím já, že každá změna nemusí být vždy k lepšímu, ale pokud budeme věřit všichni a jeden druhému budeme příkladem snad se nám všem bude dařit. Já osobně pro to udělám i s trenérem maximum a věřím, že se to odrazí nejen na výsledcích, ale i na předváděné hře.
Radek Zajac

Sponzoři a partneři FC Vracov