17.10.2016 | Obecné, Sezona 16/17

„A“ tým starší přípravky zdolal FC Veselí n. Moravou

Neděle 16.10.2016 - 10:30 hod. (hřiště Vlkoš) 7. kolo OP starší přípravky
FKM Morava "A" - Veselí nad Moravou 10:7 (poločas 4:4)

Branky (přihrávky): Dany Podráský 4x (4x střela), Peťa Bábík 2x (2x střela), Adam Slavík 1x (Maty Mívalt), Pavel Ingr 1x (Dany Podráský), Maty Mívalt 1x ( Adam Slavík), Kuba Vidurek 1x (Dany Podráský)

Sestava:
Brankář:  Lukáš Repík
Hráči:
ročník 2006 – Petr Bábík, Adam Slavík, Daniel Podráský, Matyáš Mívalt, Pavel Ingr, Viktor Šafář
ročník 2007 – Jan Loprais, Jakub Vidurek

Komentář trenéra:

V neděli na hřišti ve Vlkoši jsme sehráli zápas proti velmi silnému soupeři Veselí nad Moravou, který tuto sezónu ještě neprohrál. Byl to parádní výkon celého mužstva, ujali jsme se vedení 4:1, ale svou nedůraznou hrou v obraně jsme si zdramatizovali konec 1. poločasu a soupeř vyrovnal skóre. V 2. poločase jsme se opět ujali vedené, které jsme opět zbytečnými chybami ztratili a dokonce jsme museli dotahovat i náskok soupeře. Kupodivu až pod tímto tlakem začali kluci hrát svou technickou hru a najednou bylo vidět, že naše mužstvo chce vyhrát a má celkově větší chuť do hry. Bojovností a důrazností jsme převyšovali soupeře, a tak jsme šli za svým cílem, smazali jsme náskok soupeře a sami šli do vedení. Takže nakonec se nám povedlo zaslouženě zvítězit!! Velká pochvala za výkon celému týmu!!