13.1.2017 | Obecné, Sezona 16/17

A tým starší přípravky vyhrál 2. turnaj OHL sk. A v Moravském Písku

Neděle 8.1.2017 - sportovní hala ZŠ Moravský Písek (pořadatel FKM Morava A)
2. turnaj OHL starší přípravky skupina A

Nominovaní hráči:
ročník 2006 - Lukáš Repík, Pavel Ingr, Daniel Podráský, Petr Bábík, Matyáš Mívalt
ročník 2007 - Michal Londin, Jakub Vidurek, Marek Čimera
ročník 2008 - Adam Juřík, Tomáš Vrážel

Naše výsledky:

FKM Morava A – Veselí nad Moravou B                            2 : 0
Branky: Pavel Ingr, Matyáš Mývalt

FKM Morava A – Dolní Bojanovice                                    6 : 0

Branky: Daniel Podráský 2x, Matyáš Mívalt 2x, Michal Londin, Adam Juřík

FKM Morava A  – KEN  Veselí                                             7 : 0
Branky: Pavel Ingr 3x, Michal Londin 2x, Daniel Podráský, Petr Bábík

FKM Morava A – Vnorovy                                                   3 : 2
Branky: Pavel Ingr, Daniel Podráský, Matyáš Mívalt

FKM Morava A – Hroznová Lhota                                      2 : 0

Branky: Matyáš Mívalt, Daniel Podráský

Komentář (Olda Bábík):
Úvodní zápas jsme nastoupili proti Veselí. Větší zkušenost naších kluků rozhodla o vítězství našeho týmu. Druhý zápas proti D. Bojanovicím, které poprvé hrají OHL si nevedou vůbec špatně, oproti minulému zápasu určitě velký posun. Další soupeř KEN Veselí je výkonnostně na stejné úrovni jako D. Bojanovice. Teprve proti Vnorovám začal pro naše kluky ten správný zápas, ve kterém jsme šli do vedení, ale  vzápětí soupeř odskočil na 1:2 , ale konec zápasu patřil našemu týmu, který strhl vedení na svou stranu ve prospěch 3:2 . Velmi důležitá výhra. Poslední zápas se hrál o první místo v celém turnaji. Naši kluci šli za svým cílem, vyhrát celý turnaj a to znamenalo porazit Hr. Lhotu. Od samotného začátku se šance střídaly na obou stranách, napětí u obou týmů by se dalo krájet, ale náš tým měl troch více sil než soupeř a proto mu zaslouženě patří vítězství v celém turnaji. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon na celém turnaji. Parádně se předvedli kluci z ml. přípravky Adam Juřík a Tomáš Vrážel. A jako třešnička na dortu ještě individuální ocenění za nejlepšího hráče patří Pavlíku Ingrovi, který hrál opravdu skvěle. Velká gratulace.

Výsledky st.přípravka sk.A – 8.1.2017

 

Sponzoři a partneři FC Vracov