31.1.2017 | Obecné, Sezona 16/17

A tým starší přípravky veze další zlato z OHL sk. A v Dolních Bojanovicích

Neděle 29.1.2017 - sportovní hala ZŠ Dolní Bojanovice (pořadatel SK Dolní Bojanovice)
4. turnaj OHL starší přípravky skupina A

Sestava FKM Morava "A":
ročník 2006 - Pavel Ingr, Daniel Podráský, Matyáš Mívalt, Adam Slavík, Petr Bábík
ročník 2007 - Jan Loprais, Michal Londin, Jakub Vidurek
ročník 2008 - Tomáš Fridrich

Naše výsledky:

FC Veselí nad Moravou : FKM Morava  0:1
Branka: Honza Loprais
Rozlosování turnaje v Dolních Bojanovicích nám na začátek připravilo tři silné týmy. První zápas s Veselím nad Moravou byl od začátku dramatický, krásné fotbalové akce se střídaly na obou stranách. Náš tým měl více šancí, z nichž jednu proměnil a tímto gólem jsme tento zápas vyhráli.

Vnorovy : FKM Morava 1:3
Branky: Dany Podráský 2x, Maty Mívalt
Proti Vnorovám to byl opět náš tým, který se ujal vedení a svou bojovností a zodpovědnou hrou zápas vyhrál.

Hroznová Lhota : FKM Morava 1:1
Branka: Pavel Ingr
Ve třetím zápase probíhal velký souboj s týmem z Hroznové Lhoty. Po chybné rozehrávce brankáře jsme dostali gól a museli jsme dotahovat, zúročili jsme naše zkušenosti a zápas vyrovnali. Tento tak skončil zaslouženou remízou.

FKM Morava : Dolní Bojanovice 7:2
Branky: Dany Podráský 2x, Maty Mívalt 2x, Kuba Vidurek, Pavel Ingr, Tomáš Fridrich
Ve čtvrtém zápase proti domácímu celku jsme si za stavu 2:0 pro nás vyzkoušeli nasadit celou čtverku z ročníků 2007 a 2008, aby si kluci zahráli a nasbírali herní zkušenosti, ale svou nedůraznou, chybující obranou dali možnost týmu Dolních Bojanovic hru vyrovnat. Po vystřídání ukázali kluci ročníku 2006, že jsou oporou „A“ týmu, rozstříleli soupeře a vyhráli.

FKM Morava : KEN Veselí nad Moravou 3:0
Branky: Maty Mívalt, Pavel Ingr, Dany Podráský
Pátý zápas proti týmu KEN Veselí nad Moravou byl opět v naší režii a zápas jsme vstřelením tří branek vyhráli. Pochvala od trenérů celému týmu, obzvlášť dobře chytajícímu brankáři Peťovi Bábíkovi a celému týmu za 1.místo v tomto turnaji.

Výsledky st.přípravka sk.A – 29.1.2017

Sponzoři a partneři FC Vracov