6.10.2017 | Obecné, Sezona 17/18

„A“ tým starší přípravky ve Vlkoši porazil Veselí n. M.

Sobota 30.9.2017 začátek 10:00 hod. hřiště Vlkoš 5. kolo OP starší přípravky
FKM Morava A - FC Veselí n. M. 12:7 (5:4)

Branky + nahrávky: Podhorský Adam 1+1N, Gasnárek Štěpán 2+1N, Fridrich Tomáš 2+1N, Juřík Adam 3+1N, Vach David 1+1N, Žalčík Jonáš 1+0N, Vrážel Tomáš 2+0N, Honza Loprais 0+2N
Trenér: František Juřík
Asistenti: Leoš Fridrich, Martin Vach

Sestava FKM Morava „A“:
ročník 2007: Jan Loprais (brankář 1., 2. a 3. čtvrtina), Adam Podhorský, Jakub Vidurek (brankář 4. čtvrtina), Marek Čimera,
ročník 2008: Štěpán Gasnárek, Tomáš Fridrich, Daniel Mizerík, Adam Juřík, Tomáš Vrážel, David Vach, Jonáš Žalčík

Komentář (Franta Juřík):

V sobotu dopoledne za krásného počasí jsme hráli ve Vlkoši zápas proti týmu FC Veselí nad Moravou. Hned od začátku hry se hrálo v rychlém tempu. Šikovní dobře rostlí hráči soupeře zatápěli naší obraně. Netrvalo dlouho a vedli nad našim týmem o 2 góly. Naštěstí jsme vždy dokázali soupeře gólově dotáhnout. Po 2/4 zápasu se naši borci rozehráli a výsledek se otočil v náš prospěch. V poslední čtvrtině se hráči soupeře jakoby ztratili a míč patřil už jen našemu týmu. Nakonec jsme zaslouženě vyhráli 12:7.