11.9.2017 | Obecné, Sezona 17/18

„A“ tým starší přípravky si připsal první výhru.

Neděle 10.9.2017 začátek 10:00 hod. hřiště Prušánky 2. kolo OP starší přípravky
SK Podlužan Prušánky - FKM Morava A 2 : 8 (1:4, 1:4)

Branky + nahrávky: Honza Loprais 0 + 1, Podhorský Adam 1 + 1, Daniel Mizerík 3 + 1, Štěpán Gasnárek 1 + 1, Tomáš Fridrich 1 + 0, Tomáš Vrážel 1 + 0, Adam Juřík 1 + 2
Trenér: Franta Juřík
Asistent: Leoš Fridrich

Sestava FKM Morava „A“:
ročník 2007: Jan Loprais (brankář 1 a 2. třetina), Adam Podhorský, Jakub Vidurek
ročník 2008: Štěpán Gasnárek, Tomáš Fridrich (brankář 3. třetina), Adam Juřík, Daniel Mizerík, Tomáš Vrážel, Jakub Loprais

Komentář (Franta Juřík):
Prvních 5 minut jsme nemohli prolomit střeleckou smůlu, brána snad byla zakletá, až Tomáš Vrážel to zkusil dloubákem z půlky hřiště pod břevno a podařilo se. Od té doby jsme se již osmělili a důslednou hrou jsme mírně přehrávali soupeře a náš náskok narůstal. Byl to moc těžký soupeř a hlavně naši obránci si v osobních soubojích s jejich velmi šikovnou a tvrdě hrající hráčkou užili své. Celou dobu to byl hodně vyrovnaný souboj i když to tak výsledkově nevypadá a hrálo se pořád na plno až do konce zápasu. V našem týmu nebyl žádný slabší článek, všichni makali naplno a zaslouží velkou pochvalu.