7.5.2017 | Obecné, Sezona 16/17

„A“ tým st. přípravky oplatil Velké n/V podzimní porážku i s úroky.

Pondělí 1.5.2017 začátek 14:00 hod., (hřiště Vracov) dohrávka 15. kola OP starší přípravky
FKM Morava A - Velká nad Veličkou 16 : 2 (pol. 6:1)

Branky (přihrávky): Matyáš Mívalt 4x (Adam Slavík 1x, střela 3x), Pavel Ingr 3x (Miško Londin 1x, Matyáš Mívalt 1x, střela 1x), Daniel Podráský 3x (Pavel Ingr 1x, střela 2x), Adam Slavík 2x (střela 2x), Jakub Vidurek 2x (Pavel Ingr 1x, střela 1x), Miško Londin 1x (Jakub Vidurek 1x), Jan Loprais 1x (střela 1x)
Trenéři: Olda Bábík, Jirka Šafář

Sestava FKM Morava „A“:
ročník 2006: Lukáš Repík, Matyáš Mívalt, Pavel Ingr, Daniel Podráský, Adam Slavík
ročník 2007: Jan Loprais, Miško Londin, Jakub Vidurek
ročník 2008: Adam Juřík, David Vach