5.2.2017 | Obecné, Sezona 16/17

4. vítězství v řadě pro A tým starší přípravky!

Sobota 4.2.2017 - sportovní hala ZŠ Vnorovy (pořadatel SK Agro Vnorovy)
5. turnaj OHL starší přípravky skupina A

Sestava FKM Morava "A":
ročník 2006 - Lukáš Repík, Daniel Podráský, Matyáš Mívalt, Adam Slavík, Petr Bábík
ročník 2007 - Jan Loprais, Jakub Vidurek, Michal Londin
ročník 2008 - David Vach

Naše výsledky:

FKM Morava : KEN Veselí nad Moravou 10:0
Branky: Dany Podráský 2x, Maty Mívalt 6x, Honza Loprais 2x
V prvním zápase jsme se postupně dostávali do herní pohody, jak kombinačně, tak technicky jsme přehrávali soupeře. Střelecky se dařilo Matymu Mívaltovi.

Veselí nad Moravou : FKM Morava 3:3
Branky: Maty Mívalt 2x, Peťa Bábík 1x
Naopak ve druhém zápase to byli naši hráči, kteří umožnili soupeři svými nepřesnými rozehrávkami dát tři góly proti našemu jednomu. Tím se zdramatizovalo celé utkání. Opět se ukázalo, že naši hoši umí hrát pod velkým tlakem na výbornou a zlepšenou hrou dokázali srovnat stav tohoto utkání.

Hroznová Lhota : FKM Morava 1:3
Branka: Jan Loprais 1x, Lukáš Repík 1x, Dany Podráský 1x
Ve třetím utkání to byli naši hráči, kteří udávali tempo hry a zaslouženě vyhráli.

Vnorovy : FKM Morava 0:3
Branky: Dany Podráský 1x, Maty Mívalt 2x
Čtvrtý zápas jsme hráli s domácím celkem, který nás chtěl svou důraznou hrou  potrápit. Naši hráči jim ale svou bojovností a kvalitní hrou nedali šanci a vyhráli. Toto vítězství bylo pro nás velmi důležité a po čtvrté v řadě za sebou jsme vyhráli turnaj OHL a tím si zajistili účast ve finále.  Pochvala patří celému týmu za předvedený výkon a zároveň velká gratulace Matymu Mívaltovi za vyhlášení nejlepším hráčem i nejlepším střelcem turnaje!!!

Trenéři : Jirka Šafář, Olda Bábík, Martin Londin.

Výsledky st.přípravka sk.A – 4.2.2017

Sponzoři a partneři FC Vracov